Pomyślnie wylogowano
×
Wyloguj się
Ligi
Brno
České Budějovice
Český Brod
Frýdek-Místek
Havířov
Hněvotín
Hradec Králové
Chomutov
Jablonec nad Nisou
Jihlava
Karlovy Vary
Karviná
Kladno
Kolín
Kralupy nad Vltavou
Kroměříž
Liberec
Litvínov
Most
Olomouc
Opava
Ostrava
Pardubice
Plzeň
Praha
Prostějov
Přerov
Sokolov
Strakonice
Tábor
Teplice
Uherské Hradiště
Ústí nad Labem
Vsetín
Vyškov
Zlín
Znojmo
Žamberk
Turnieje
Badmintonová Yonex Tour
Pingpongová Decathlon Tour
Tenisová Yonex Tour
Przygotowane turnieje
Aktywne turnieje
Zakończone turnieje
Rankingi
Ogólnokrajowy Ranking ELO
Najdłuższa zwycięska passa
Zwycięstwa ligowe (wygrane w play-off A)
Największa liczba sukcesów
Obiekty sportowe
Partnerzy
FAQ
Kontakt
E-sklep
Polski
Čeština
Deutsch
English
Français
Italiano
Polski
Logowanie
Tenisová Yonex Tour 500 - Praha
Od 03.03.2024
Przegląd
Drabinka turniejowa
Zasady
Dyskusja
Tour
Utwórz nowe konto
Imię
Nazwisko
Płeć
Mężczyzna
Kobieta
E-mail
Hasło
Hasło musi składać się z min. 6 znaków
Telefon
Przeczytałem/am
Zasady przetwarzania danych osobowych
i zgadzam się z nimi.
Captcha
Drabinka turniejowa
Poprzednia faza
Dalsza faza
1/16-finále
1/16-finále
3.
Lukas K. (1)
wolny los
1/16-finále
797.
Andrea L.
wolny los
1/16-finále
638.
Jan D.
wolny los
1/16-finále
267.
Tomas W. (5)
wolny los
1/16-finále
410.
Stanislav M. (7)
wolny los
1/16-finále
547.
Šimon S.
wolny los
1/16-finále
/ 09.03.2024
922.
Petr L.
-21
4
6
6
1
1134.
Lukáš D.
+20
6
2
10
2
1/16-finále
130.
Roman N. (4)
wolny los
1/16-finále
71.
Jaroslav L. (3)
wolny los
1/16-finále
Emil T.
wolny los
1/16-finále
508.
Filip H.
wolny los
1/16-finále
355.
Bronislav R. (8)
wolny los
1/16-finále
406.
Patrik N. (6)
wolny los
1/16-finále
645.
Daniel G.
wolny los
1/16-finále
554.
Fabio D.
wolny los
1/16-finále
32.
Adam B. (2)
wolny los
Osmifinále
Osmifinále
/ 23.03.2024
3.
Lukas K. (1)
6
6
2
797.
Andrea L.
0
0
0
Osmifinále
/ 23.03.2024
638.
Jan D.
-12
2
3
0
267.
Tomas W. (5)
+12
6
6
2
Osmifinále
/ 07.03.2024
410.
Stanislav M. (7)
+13
6
6
2
547.
Šimon S.
-13
2
4
0
Osmifinále
/ 12.03.2024
1134.
Lukáš D.
-5
0
1
0
130.
Roman N. (4)
+5
6
6
2
Osmifinále
/ 09.03.2024
71.
Jaroslav L. (3)
6
6
2
Emil T.
-6
1
0
0
Osmifinále
/ 18.03.2024
508.
Filip H.
-15
2
2
0
355.
Bronislav R. (8)
+16
6
6
2
Osmifinále
/ 23.03.2024
406.
Patrik N. (6)
6
6
2
645.
Daniel G.
0
0
0
Osmifinále
/ 20.03.2024
554.
Fabio D.
-4
1
3
0
32.
Adam B. (2)
+4
6
6
2
Čtvrtfinále
Čtvrtfinále
/ 29.03.2024
3.
Lukas K. (1)
+2
6
6
2
267.
Tomas W. (5)
-2
1
1
0
Čtvrtfinále
/ 15.03.2024
410.
Stanislav M. (7)
-13
1
7
5
1
130.
Roman N. (4)
+13
6
6
10
2
Čtvrtfinále
/ 24.03.2024
71.
Jaroslav L. (3)
+8
6
6
2
355.
Bronislav R. (8)
-7
0
0
0
Čtvrtfinále
/ 06.04.2024
406.
Patrik N. (6)
0
0
0
32.
Adam B. (2)
6
6
2
Semifinále
Semifinále
/ 14.04.2024
3.
Lukas K. (1)
+2
6
6
2
130.
Roman N. (4)
-2
4
1
0
Semifinále
/ 18.04.2024
71.
Jaroslav L. (3)
+20
6
6
2
32.
Adam B. (2)
-21
2
2
0
Finále
Finále
/ 02.05.2024
3.
Lukas K. (1)
+5
6
6
2
71.
Jaroslav L. (3)
-5
3
1
0
Logowanie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
.
E-mail
Hasło
Zapomniałeś hasła?
Zapomniałeś hasła?
E-mail
Wypełnij e-mail, który używasz do logowania