Tenis, Badminton nebo Stolní tenis ve Frýdku-Místku • HuráLiga.cz

HuráLiga ve Frýdku-Místku

Hraj pravidelně Tenis, Badminton nebo Stolní tenis ve Frýdku-Místku.

Každý týden ti nalosujeme nového parťáka na tvůj oblíbený sport.

Vyber si svůj oblíbený sport

Jaro 2021 - 1. liga

Pokročilí hráči
Začíná za:
0 dnů
0 hodin
0 minut
0 vteřin

Jaro 2021 - 2. liga

Mírně pokročilí
Začíná za:
0 dnů
0 hodin
0 minut
0 vteřin

Jaro 2021 - Začátečníci

Začátečníci
Začíná za:
0 dnů
0 hodin
0 minut
0 vteřin

Jaro 2021 - 1. liga

Pokročilí hráči
Začíná za:
0 dnů
0 hodin
0 minut
0 vteřin

Jaro 2021 - 2. liga

Mírně pokročilí
Začíná za:
0 dnů
0 hodin
0 minut
0 vteřin

Jaro 2021 - Začátečníci

Začátečníci
Začíná za:
0 dnů
0 hodin
0 minut
0 vteřin

Jaro 2021 - 1. liga

Pokročilí hráči
Začíná za:
0 dnů
0 hodin
0 minut
0 vteřin

Jaro 2021 - 2. liga

Mírně pokročilí
Začíná za:
0 dnů
0 hodin
0 minut
0 vteřin

Jaro 2021 - Začátečníci

Začátečníci
Začíná za:
0 dnů
0 hodin
0 minut
0 vteřin

Partneři ve Frýdku-Místku

SLEVA 20%
AMOK Arena

AMOK Arena

Sportovní hala určena pouze pro badminton, postavena hráčem, který klade důraz na kvalitní povrch a osvětlení.

Slevu pro hráče HuráLigy nutné nahlásit předem.

Web: http://www.badminton-paskov.cz/

7% sleva
TENISOVÝ OBCHOD

TENISOVÝ OBCHOD

Nabízíme tenisové vybavení značkové kvality.

Působíme přes 25 let na trhu. Rádi Vám poradíme s výběrem tenisového nádobíčka. Našich služeb a zejména servisu tenisových raket využívají bývalí i současní reprezentanti např. F. Čermák, J. Forejtek, R. Jebavý, J. Šátral a mnoho dalších. Na obchodě je možné využít bezplatné testování více jak 70-ti raket aktuálních kolekcí všech světových značek . V součastnosti nabízíme komplexní nabídku tenisového zboží a servis v naší prodejně a na našich internetových stránkách. Těšíme se na Vaši návštevu.

Sleva platí pouze pro hráče ligy po zadání kódu HURÁLIGA do poznámky v objednávce (cena bude ponížena po kontrole). Lze kombinovat s množstevními slevami.

Web: https://www.tenisovyobchod.cz/cs/

Názory našich hráčů

Ondřej Mišák

Za mě je to přesně co jsem hledal, aby člověk měl možnost hrát každý týden proti jinému soupeři, je to skvělý adrenalin a rozhodně lepší formát, než klasický turnaj, kde člověk vypadne v prvním kole a maže domů ;-)

Michal Páral

Badminton hraju čtyři roky a baví mě to čím dál tím víc. Navíc nyní díky Hurálize mám možnost zahrát si s velkou spoustou spoluhráčů. Řada z nich mě dokáže lehce porazit, ale mám rád výzvy a věřím, že jednou je všechny porazím.

Daniela Pacovská

Hraji badminton od roku 2017, zúčastnila jsem se i pár turnajů. V roce 2018 jsem ale poprvé okusila badmintonovou HuráLigu, která mne nadchla. Věnuji se singlu i deblu. Díky HuráLize mám stále dostatek možností se zlepšovat a na kurtu jsem ještě šťastnější než kdy dřív.

Jana Lavičková

Badminton hraji asi 6 let. Díky badmintonove komunitě jsem se dostala i k Huralize, kde se organizují turnaje nebo ligy, kterých se ráda účastním. Diky tomu mám jistotu kvalitních protihráčů a já se tak v badmintonu stále zdokonaluji (teda doufám :). Poznám tak nové lidi a mám jistotu pravidelného "tréninku".

milan botor

Má to spád, každý týden nový spoluhráč, všichni komunikují. Postupně se k sobě dostávají hráči podobné herní úrovně. Co víc si můžu přát? Snad jen ať vám, organizátorům, vydrží chuť do tohoto skvělého projektu a nadále budete spojovat lidi, co mají společný zájem. Za mě velký respekt a palec dávám hodně nahoru.

Zdenek John

Jsem vděčný za každý zápas, který odehraju. Je to skvělá zábava. Bez ohledu na to, jak silný je soupeř. Takže velký dík organizátorům.

Kamil Krejčí

Hurá ligu jsem objevil náhodou díky Facebooku a hodně mě chytla. A co se mi na ní líbí? Baví mě hrát ping-pong a mám rád soutěživost. Ale pouze tam, kde je kolem soutěžení přátelská atmosféra. Tuto podmínku Hurá liga splňuje. Navíc hraji s různými hráči a každý týden mám jiného soupeře.

Jaroslav Ambrož

S kamarádkou hrajeme 1. sezónu Hurá Ligy v badmintonu a je to perfektní soutěž. Poznáváme další a další příjemné a nadšené lidi, kteří s námi chtějí hrát i mimo soutěž. Zdokonalujeme se a neskutečně moc nás to baví. Musím přiznat, že hrát Hurá ligu byl nápad moji kamarádky, ale vůbec nelituji a naopak už jsme si řekli, že se zúčastníme další

Lukáš Sýkora

Po počátečních nezdarech jsem se dostal na historicky nejnižší úroveň ELO ze všech tenistů v Hurálize. Neodradilo mě to, naopak mě to významně motivovalo. Díky tomu, že jsem se na kurt dostal 3x týdně s různými soupeři z Huráligy, moje výkonnost rostla a s tím samozřejmě rostlo i seběvědomí.

Dnes jsem v situaci, kdy mě přes chat oslovují i neznámí hráči s tím, že by si rádi zahráli přátelák. Jsem nadšený, že si mohu sledovat dlouhodobě své statistiky, ELO, porovnávat si vzájemné zápasy a hlavně hrát o body do tabulky. Věřím, že časem začnu vyhrávat i trofeje. 

Robert Pradlicka

Musím říct že je vše super, už se těším na další ligu! Musím vás pochválit - člověk pozná spoustu nových lidiček...

Jak to funguje

  • Liga se skládá z celkem 8 kol. Každý týden v neděli po 21:00 losujeme nové kolo.
  • Soupeři mají až 2 týdny na odehrání kola
  • Čas a místo zápasů si hráči určují sami po vzájemné domluvě
Tenis
Badminton
Stolní tenis

Proč hrát HuráLigu

  • Každý týden si zahraješ s někým novým
  • Ve vybraných ligách hrajeme o věcné ceny
  • Soupeře ti přiřazujeme podle tvojí výkonnosti
  • Hraješ ve vybraném městě, ale máš možnost se umístit v celorepublikovém žebříčku