Odhlásit se
Ligy
Brno
České Budějovice
Český Brod
Frýdek-Místek
Havířov
Hněvotín
Hradec Králové
Chomutov
Jablonec nad Nisou
Jihlava
Karlovy Vary
Karviná
Kladno
Kolín
Kralupy nad Vltavou
Kroměříž
Liberec
Litvínov
Most
Olomouc
Opava
Ostrava
Pardubice
Plzeň
Praha
Prostějov
Přerov
Sokolov
Strakonice
Tábor
Teplice
Uherské Hradiště
Ústí nad Labem
Vyškov
Zlín
Znojmo
Žamberk
Turnaje
Badmintonová Yonex Tour
Pingpongová Decathlon Tour
Tenisová Yonex Tour
Připravované turnaje
Aktuální turnaje
Dohrané turnaje
Žebříčky
Celorepublikový žebříček
Nejdelší vítězná série
Ligová vítězství
Nejvíce úspěchů
Sportoviště
Partneři
FAQ
Kontakty
E-shop
Čeština
Čeština
Deutsch
English
Français
Italiano
Polski
Přihlášení
Tenisová Yonex Tour 500 - Ostrava
Od 03.12.2023
Přehled
Pavouk
Propozice
Diskuze
Tour
Vytvoření nového účtu
Jméno
Příjmení
Pohlaví
Muž
Žena
E-mail
Heslo
Heslo musí obsahovat alespoň 6 znaků
Telefon
Přečetl/a jsem si
zásady ochrany osobních údajů
a souhlasím s nimi.
Captcha
Pavouk
Minulá fáze
Další fáze
1/16-finále
1/16-finále
115.
Radek J. (1)
volný los
1/16-finále
Jan H.
volný los
1/16-finále
1153.
David S.
volný los
1/16-finále
309.
Igor Š. (7)
volný los
1/16-finále
300.
Šimon O. (8)
volný los
1/16-finále
Ondřej M.
volný los
1/16-finále
1120.
Michael C.
volný los
1/16-finále
152.
Michal S. (4)
volný los
1/16-finále
76.
Dušan G. (3)
volný los
1/16-finále
834.
Benedikt L.
volný los
1/16-finále
/ 11.12.2023
1108.
Robert V.
+10
6
6
2
1251.
Jan Z.
-10
3
3
0
1/16-finále
126.
Bronislav S. (5)
volný los
1/16-finále
205.
Hynek Š. (6)
volný los
1/16-finále
923.
Marek Ž.
volný los
1/16-finále
Filip M.
volný los
1/16-finále
114.
Filip S. (2)
volný los
Osmifinále
Osmifinále
/ 25.12.2023
115.
Radek J. (1)
6
6
2
Jan H.
0
0
0
Osmifinále
/ 14.12.2023
1153.
David S.
-7
4
1
0
309.
Igor Š. (7)
+6
6
6
2
Osmifinále
/ 25.12.2023
300.
Šimon O. (8)
6
6
2
Ondřej M.
0
0
0
Osmifinále
/ 25.12.2023
1120.
Michael C.
6
6
2
152.
Michal S. (4)
0
0
0
Osmifinále
/ 14.12.2023
76.
Dušan G. (3)
6
6
2
834.
Benedikt L.
-6
1
1
0
Osmifinále
/ 17.12.2023
1108.
Robert V.
-5
0
0
0
126.
Bronislav S. (5)
+4
6
6
2
Osmifinále
/ 20.12.2023
205.
Hynek Š. (6)
+10
6
4
10
2
923.
Marek Ž.
-10
4
6
4
1
Osmifinále
/ 10.12.2023
Filip M.
-8
2
3
0
114.
Filip S. (2)
6
6
2
Čtvrtfinále
Čtvrtfinále
/ 08.01.2024
115.
Radek J. (1)
6
6
2
309.
Igor Š. (7)
0
0
0
Čtvrtfinále
/ 08.01.2024
300.
Šimon O. (8)
0
0
0
1120.
Michael C.
6
6
2
Čtvrtfinále
/ 04.01.2024
76.
Dušan G. (3)
+13
2
6
10
2
126.
Bronislav S. (5)
-13
6
4
2
1
Čtvrtfinále
/ 05.01.2024
205.
Hynek Š. (6)
-12
4
4
0
114.
Filip S. (2)
+12
6
6
2
Semifinále
Semifinále
/ 19.01.2024
115.
Radek J. (1)
+4
6
6
2
1120.
Michael C.
-3
2
3
0
Semifinále
/ 16.01.2024
76.
Dušan G. (3)
+16
7
7
2
114.
Filip S. (2)
-16
6
6
0
Finále
Finále
/ 12.02.2024
115.
Radek J. (1)
-15
0
6
11
1
76.
Dušan G. (3)
+15
6
0
13
2
Přihlášení
Nemáš ještě účet?
Zaregistruj se
.
E-mail
Heslo
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
E-mail
Zadej E-mail, kterým ses dříve přihlašoval/a