Podívej se do sekce harmonogram, tam uvidíš možnost se odhlásit z jednotlivých kol 😉 Ondra
  • TK
    14.09.2021
    16:39
    Tomáš K.

Ahoj, máte prosím někdo tip na kurty s osvětlením? Soupeř může až pozdě a já vim jen o Hamrech, kde už je to samozřejmě rozebraný.. Díky moc

• JR
    13.09.2021
    20:56
    Jan R.

Ahoj lidi, budu hrát první kolo - mohl by někdo poradit? Dá se zápas odehrát za hodinu, nebo si berete kurt na delší dobu?

Ondra Krejčí 13.09.2021
    21:05
    Ahoj, zápasy jsou koncipovány, aby byly na cca. hodinu...může se ale stát, že vám nebude hodina stačit...Doporučuji pro jistotu vzít hodinu a půl a případně si pak zahrát mimo soutěž, kdyby zbyl čas 😉 O.
    Jan Hofštetr 13.09.2021
    21:13
    Jan H.
    Tak s hodinou rozhodně nesouhlasím, pokud jsou soupeři vyrovnání, bude to spíš na dvě hodiny.
    Matyáš Kalina 13.09.2021
    21:44
    Matyáš K.
    Ahoj, spíše bych vzal hodinu a půl. :) s rozpinkem se do hodiny víceméně nikdy nevejdu a pokud je zápas vyrovnaný, tak jak píše Honza, jsou potřeba ty hodiny klidně i dvě. :)
    LH
    14.09.2021
    09:08
    Lukáš H.
    60 minut v pohodě.
    LH
    14.09.2021
    09:09
    Lukáš H.
    Tak jsou lidi, co dělají rozpink 30 minut, to je pak jasné, že hodina je málo. Ale pokud je hráč včas na kurtu a 10 minut warm-up. Pak je to pohodička.
    SL
    14.09.2021
    11:32
    Slavek L.
    Uprimne, pod hodinu sem hral snad jednou v zivote, a to sem to odchodil a prohral 1:6 1:6 😁 realnej cas, s trochou rozcviceni je 90minut, v pripade vyrovnanych zapasu jsou zapasy kolem 2 hodin. Bohuzel😁