Wyloguj się
Ligi
Brno
České Budějovice
Český Brod
Frýdek-Místek
Havířov
Hněvotín
Hradec Králové
Chomutov
Jablonec nad Nisou
Jihlava
Karlovy Vary
Karviná
Kladno
Kolín
Kralupy nad Vltavou
Kroměříž
Liberec
Litvínov
Most
Olomouc
Opava
Ostrava
Pardubice
Plzeň
Praha
Prostějov
Přerov
Sokolov
Strakonice
Tábor
Teplice
Uherské Hradiště
Ústí nad Labem
Vsetín
Vyškov
Zlín
Znojmo
Žamberk
Turnieje
Badmintonová Yonex Tour
Pingpongová Decathlon Tour
Tenisová Yonex Tour
Przygotowane turnieje
Aktywne turnieje
Zakończone turnieje
Rankingi
Ogólnokrajowy Ranking ELO
Najdłuższa zwycięska passa
Zwycięstwa ligowe (wygrane w play-off A)
Największa liczba sukcesów
Obiekty sportowe
Partnerzy
FAQ
Kontakt
E-sklep
Polski
Čeština
Deutsch
English
Français
Italiano
Polski
Logowanie
Tenisová Yonex Tour 500 - Praha
Od 05.03.2023
Przegląd
Drabinka turniejowa
Zasady
Dyskusja
Tour
Utwórz nowe konto
Imię
Nazwisko
Płeć
Mężczyzna
Kobieta
E-mail
Hasło
Hasło musi składać się z min. 6 znaków
Telefon
Przeczytałem/am
Zasady przetwarzania danych osobowych
i zgadzam się z nimi.
Captcha
Drabinka turniejowa
Poprzednia faza
Dalsza faza
1/16-finále
1/16-finále
1.
Milan B. (1)
wolny los
1/16-finále
/ 09.03.2023
482.
Zdeněk P.
+12
6
6
2
478.
Jakub N.
4
4
0
1/16-finále
/ 17.03.2023
947.
Vladislav L.
-13
4
3
0
784.
Martin B.
+13
6
6
2
1/16-finále
/ 13.03.2023
Radim S.
-2
0
2
0
73.
Kirill P. (6)
+2
6
6
2
1/16-finále
/ 19.03.2023
16.
Jakub Z. (7)
+11
6
6
2
423.
Tomáš P.
-12
3
1
0
1/16-finále
/ 13.03.2023
224.
Jiří Š.
+18
6
7
2
264.
Tomas W.
-19
3
6
0
1/16-finále
/ 19.03.2023
Petr Š.
-17
0
4
0
831.
Andrea L.
6
6
2
1/16-finále
13.
Marek H. (3)
wolny los
1/16-finále
/ 10.03.2023
58.
Lukas M. (4)
+6
7
6
2
96.
Pavel K.
-6
5
4
0
1/16-finále
/ 10.03.2023
324.
Xavier B.
-19
2
2
0
Juraj K.
+19
6
6
2
1/16-finále
/ 07.03.2023
538.
Jirka Š.
+13
7
6
2
803.
Radek K.
-13
5
3
0
1/16-finále
/ 12.03.2023
27.
Adam B.
-8
2
4
0
83.
Martin H. (5)
+8
6
6
2
1/16-finále
/ 12.03.2023
322.
Jiří N. (8)
+9
6
6
2
1130.
Lukáš D.
-9
1
3
0
1/16-finále
/ 07.03.2023
1086.
Šimon M.
-12
3
3
0
407.
Patrik N.
+12
6
6
2
1/16-finále
/ 08.03.2023
734.
Jan D.
-18
2
6
3
1
301.
Bronislav R.
6
3
10
2
1/16-finále
3.
Lukas K. (2)
wolny los
Osmifinále
Osmifinále
/ 30.03.2023
1.
Milan B. (1)
6
6
2
482.
Zdeněk P.
-1
2
0
0
Osmifinále
/ 31.03.2023
784.
Martin B.
-5
1
0
0
73.
Kirill P. (6)
+4
6
6
2
Osmifinále
/ 02.04.2023
16.
Jakub Z. (7)
+12
6
6
2
224.
Jiří Š.
-11
2
1
0
Osmifinále
/ 25.03.2023
831.
Andrea L.
-3
0
0
0
13.
Marek H. (3)
+2
6
6
2
Osmifinále
/ 26.03.2023
58.
Lukas M. (4)
6
6
2
Juraj K.
0
0
0
Osmifinále
/ 25.03.2023
538.
Jirka Š.
-8
3
0
0
83.
Martin H. (5)
+8
6
6
2
Osmifinále
/ 18.03.2023
322.
Jiří N. (8)
-21
2
6
7
1
407.
Patrik N.
+21
6
3
10
2
Osmifinále
/ 29.03.2023
301.
Bronislav R.
-1
2
0
0
3.
Lukas K. (2)
+1
6
6
2
Čtvrtfinále
Čtvrtfinále
/ 12.04.2023
1.
Milan B. (1)
+3
7
6
2
73.
Kirill P. (6)
-3
6
4
0
Čtvrtfinále
/ 13.04.2023
16.
Jakub Z. (7)
6
6
2
13.
Marek H. (3)
0
0
0
Čtvrtfinále
/ 13.04.2023
58.
Lukas M. (4)
6
6
2
83.
Martin H. (5)
0
0
0
Čtvrtfinále
/ 06.04.2023
407.
Patrik N.
-1
0
0
0
3.
Lukas K. (2)
+1
6
6
2
Semifinále
Semifinále
/ 26.04.2023
1.
Milan B. (1)
+2
4
6
10
2
16.
Jakub Z. (7)
-2
6
2
8
1
Semifinále
/ 27.04.2023
58.
Lukas M. (4)
0
0
0
3.
Lukas K. (2)
6
6
2
Finále
Finále
/ 10.05.2023
1.
Milan B. (1)
-21
6
5
8
1
3.
Lukas K. (2)
+21
3
7
10
2
Logowanie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
.
E-mail
Hasło
Zapomniałeś hasła?
Zapomniałeś hasła?
E-mail
Wypełnij e-mail, który używasz do logowania