Wyloguj się
Ligi
Brno
České Budějovice
Český Brod
Frýdek-Místek
Havířov
Hněvotín
Hradec Králové
Chomutov
Jablonec nad Nisou
Jihlava
Karlovy Vary
Karviná
Kladno
Kolín
Kralupy nad Vltavou
Kroměříž
Liberec
Litvínov
Most
Olomouc
Opava
Ostrava
Pardubice
Plzeň
Praha
Prostějov
Přerov
Sokolov
Strakonice
Tábor
Teplice
Uherské Hradiště
Ústí nad Labem
Vsetín
Vyškov
Zlín
Znojmo
Žamberk
Turnieje
Badmintonová Yonex Tour
Pingpongová Decathlon Tour
Tenisová Yonex Tour
Przygotowane turnieje
Aktywne turnieje
Zakończone turnieje
Rankingi
Ogólnokrajowy Ranking ELO
Najdłuższa zwycięska passa
Zwycięstwa ligowe (wygrane w play-off A)
Największa liczba sukcesów
Obiekty sportowe
Partnerzy
FAQ
Kontakt
E-sklep
Polski
Čeština
Deutsch
English
Français
Italiano
Polski
Logowanie
Pingpongová HL Tour 500 - Praha
Od 05.02.2023
Przegląd
Drabinka turniejowa
Zasady
Dyskusja
Tour
Utwórz nowe konto
Imię
Nazwisko
Płeć
Mężczyzna
Kobieta
E-mail
Hasło
Hasło musi składać się z min. 6 znaków
Telefon
Przeczytałem/am
Zasady przetwarzania danych osobowych
i zgadzam się z nimi.
Captcha
Drabinka turniejowa
Poprzednia faza
Dalsza faza
1/16-finále
1/16-finále
4.
Luboš M. (1)
wolny los
1/16-finále
54.
Marek P.
wolny los
1/16-finále
Jan J.
wolny los
1/16-finále
Petr K. (6)
wolny los
1/16-finále
78.
Tomáš M. (8)
wolny los
1/16-finále
/ 15.02.2023
254.
Jiří B.
+16
11
7
7
13
11
11
9
11
5
194.
Michal P.
-16
9
11
11
11
9
8
11
9
3
1/16-finále
44.
Michal K.
wolny los
1/16-finále
74.
Jiří K. (4)
wolny los
1/16-finále
69.
Josef M. (3)
wolny los
1/16-finále
/ 17.02.2023
14.
Daniela H.
+17
11
11
11
9
11
11
11
5
Nicolas N.
-17
9
13
7
11
5
6
9
2
1/16-finále
118.
Daniel J.
wolny los
1/16-finále
16.
Petr M. (7)
wolny los
1/16-finále
8.
David U. (5)
wolny los
1/16-finále
Josef P.
wolny los
1/16-finále
60.
Filip W.
wolny los
1/16-finále
70.
Slava K. (2)
wolny los
Osmifinále
Osmifinále
/ 24.02.2023
4.
Luboš M. (1)
+8
11
12
11
13
11
5
54.
Marek P.
-8
5
10
6
11
5
0
Osmifinále
/ 10.02.2023
Jan J.
+14
11
11
11
11
11
5
Petr K. (6)
5
3
5
8
8
0
Osmifinále
/ 20.02.2023
78.
Tomáš M. (8)
-23
12
9
6
11
11
11
10
9
3
254.
Jiří B.
+23
14
11
11
8
9
5
12
11
5
Osmifinále
/ 24.02.2023
44.
Michal K.
+17
11
9
11
6
8
9
11
13
11
5
74.
Jiří K. (4)
-18
5
11
8
11
11
11
5
11
6
4
Osmifinále
/ 25.02.2023
69.
Josef M. (3)
+9
11
11
11
11
11
5
14.
Daniela H.
-9
7
9
4
6
6
0
Osmifinále
/ 14.02.2023
118.
Daniel J.
-13
11
5
11
8
6
11
11
6
3
16.
Petr M. (7)
+13
4
11
8
11
11
4
13
11
5
Osmifinále
/ 10.02.2023
8.
David U. (5)
+13
11
11
11
11
11
5
Josef P.
-12
5
3
3
6
5
0
Osmifinále
/ 03.03.2023
60.
Filip W.
11
11
11
11
11
5
70.
Slava K. (2)
6
6
6
6
6
0
Čtvrtfinále
Čtvrtfinále
/ 26.02.2023
4.
Luboš M. (1)
11
7
16
11
11
11
5
Jan J.
-11
7
11
14
8
8
5
1
Čtvrtfinále
/ 08.03.2023
254.
Jiří B.
-12
5
6
4
11
5
11
11
9
3
44.
Michal K.
+12
11
11
11
4
11
6
6
11
5
Čtvrtfinále
/ 09.03.2023
69.
Josef M. (3)
+12
11
7
11
9
11
11
11
5
16.
Petr M. (7)
-12
8
11
5
11
8
9
5
2
Čtvrtfinále
/ 16.03.2023
8.
David U. (5)
11
11
10
11
11
11
5
60.
Filip W.
-11
6
8
12
6
9
9
1
Semifinále
Semifinále
/ 23.03.2023
4.
Luboš M. (1)
-22
9
11
11
11
11
9
5
9
8
4
44.
Michal K.
+23
11
6
4
9
6
11
11
11
11
5
Semifinále
/ 24.03.2023
69.
Josef M. (3)
-18
4
7
4
11
5
6
1
8.
David U. (5)
+18
11
11
11
9
11
11
5
Finále
Finále
/ 04.04.2023
44.
Michal K.
-12
7
2
7
8
7
0
8.
David U. (5)
+13
11
11
11
11
11
5
Logowanie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
.
E-mail
Hasło
Zapomniałeś hasła?
Zapomniałeś hasła?
E-mail
Wypełnij e-mail, który używasz do logowania