Wyloguj się
Ligi
Brno
České Budějovice
Český Brod
Frýdek-Místek
Havířov
Hněvotín
Hradec Králové
Chomutov
Jablonec nad Nisou
Jihlava
Karlovy Vary
Karviná
Kladno
Kolín
Kralupy nad Vltavou
Kroměříž
Liberec
Litvínov
Most
Olomouc
Opava
Ostrava
Pardubice
Plzeň
Praha
Prostějov
Přerov
Sokolov
Strakonice
Tábor
Teplice
Uherské Hradiště
Ústí nad Labem
Vsetín
Vyškov
Zlín
Znojmo
Žamberk
Turnieje
Badmintonová Yonex Tour
Pingpongová Decathlon Tour
Tenisová Yonex Tour
Przygotowane turnieje
Aktywne turnieje
Zakończone turnieje
Rankingi
Ogólnokrajowy Ranking ELO
Najdłuższa zwycięska passa
Zwycięstwa ligowe (wygrane w play-off A)
Największa liczba sukcesów
Obiekty sportowe
Partnerzy
FAQ
Kontakt
E-sklep
Polski
Čeština
Deutsch
English
Français
Italiano
Polski
Logowanie
Tenisová Yonex Tour 250 - Hradec Králové
Od 08.01.2023
Przegląd
Drabinka turniejowa
Zasady
Dyskusja
Tour
Utwórz nowe konto
Imię
Nazwisko
Płeć
Mężczyzna
Kobieta
E-mail
Hasło
Hasło musi składać się z min. 6 znaków
Telefon
Przeczytałem/am
Zasady przetwarzania danych osobowych
i zgadzam się z nimi.
Captcha
Drabinka turniejowa
Poprzednia faza
Dalsza faza
1/16-finále
1/16-finále
114.
Lukáš K. (1)
wolny los
1/16-finále
775.
Jiří Z.
wolny los
1/16-finále
1029.
Antonín M.
wolny los
1/16-finále
781.
Tomáš B. (5)
wolny los
1/16-finále
691.
Jakub Z. (6)
wolny los
1/16-finále
/ 14.01.2023
1242.
Radek Č.
-14
4
4
0
1250.
Pavel K.
+14
6
6
2
1/16-finále
Ondřej Š.
wolny los
1/16-finále
348.
Tomáš P. (4)
wolny los
1/16-finále
641.
Mirek K. (3)
wolny los
1/16-finále
52.
Adéla Š.
wolny los
1/16-finále
518.
Václav F.
wolny los
1/16-finále
840.
Jan K. (8)
wolny los
1/16-finále
416.
Tomáš C. (7)
wolny los
1/16-finále
892.
Lukáš N.
wolny los
1/16-finále
wolny los
1/16-finále
356.
Martin M. (2)
wolny los
Osmifinále
Osmifinále
/ 15.01.2023
114.
Lukáš K. (1)
+7
6
6
2
775.
Jiří Z.
-7
1
3
0
Osmifinále
/ 13.01.2023
1029.
Antonín M.
-11
2
6
5
1
781.
Tomáš B. (5)
+11
6
4
10
2
Osmifinále
/ 27.01.2023
691.
Jakub Z. (6)
+9
6
6
2
1250.
Pavel K.
-8
2
1
0
Osmifinále
/ 19.01.2023
Ondřej Š.
-10
1
1
0
348.
Tomáš P. (4)
+9
6
6
2
Osmifinále
/ 28.01.2023
641.
Mirek K. (3)
6
6
2
52.
Adéla Š.
0
0
0
Osmifinále
/ 16.01.2023
518.
Václav F.
6
6
2
840.
Jan K. (8)
-16
0
2
0
Osmifinále
/ 11.01.2023
416.
Tomáš C. (7)
+11
6
6
2
892.
Lukáš N.
-12
1
4
0
Osmifinále
/ 26.01.2023
+25
6
6
2
356.
Martin M. (2)
-25
0
2
0
Čtvrtfinále
Čtvrtfinále
/ 22.01.2023
114.
Lukáš K. (1)
+12
6
6
2
781.
Tomáš B. (5)
-12
1
1
0
Čtvrtfinále
/ 11.02.2023
691.
Jakub Z. (6)
6
6
2
348.
Tomáš P. (4)
0
0
0
Čtvrtfinále
/ 03.02.2023
641.
Mirek K. (3)
-20
5
0
0
518.
Václav F.
+20
7
6
2
Čtvrtfinále
/ 02.02.2023
416.
Tomáš C. (7)
+14
7
7
2
-15
6
5
0
Semifinále
Semifinále
/ 19.02.2023
114.
Lukáš K. (1)
+10
6
6
2
691.
Jakub Z. (6)
-10
0
0
0
Semifinále
/ 09.02.2023
518.
Václav F.
+14
6
6
2
416.
Tomáš C. (7)
-14
3
1
0
Finále
Finále
/ 20.02.2023
114.
Lukáš K. (1)
6
6
2
518.
Václav F.
0
0
0
Logowanie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
.
E-mail
Hasło
Zapomniałeś hasła?
Zapomniałeś hasła?
E-mail
Wypełnij e-mail, który używasz do logowania