Wyloguj się
Ligi
Brno
České Budějovice
Český Brod
Frýdek-Místek
Havířov
Hněvotín
Hradec Králové
Chomutov
Jablonec nad Nisou
Jihlava
Karlovy Vary
Karviná
Kladno
Kolín
Kralupy nad Vltavou
Kroměříž
Liberec
Litvínov
Most
Olomouc
Opava
Ostrava
Pardubice
Plzeň
Praha
Prostějov
Přerov
Sokolov
Strakonice
Tábor
Teplice
Uherské Hradiště
Ústí nad Labem
Vsetín
Vyškov
Zlín
Znojmo
Žamberk
Turnieje
Badmintonová Yonex Tour
Pingpongová Decathlon Tour
Tenisová Yonex Tour
Przygotowane turnieje
Aktywne turnieje
Zakończone turnieje
Rankingi
Ogólnokrajowy Ranking ELO
Najdłuższa zwycięska passa
Zwycięstwa ligowe (wygrane w play-off A)
Największa liczba sukcesów
Obiekty sportowe
Partnerzy
FAQ
Kontakt
E-sklep
Polski
Čeština
Deutsch
English
Français
Italiano
Polski
Logowanie
Tenisová Yonex Tour 500 - České Budějovice
Od 03.09.2023
Przegląd
Drabinka turniejowa
Zasady
Dyskusja
Tour
Utwórz nowe konto
Imię
Nazwisko
Płeć
Mężczyzna
Kobieta
E-mail
Hasło
Hasło musi składać się z min. 6 znaków
Telefon
Przeczytałem/am
Zasady przetwarzania danych osobowych
i zgadzam się z nimi.
Captcha
Drabinka turniejowa
Poprzednia faza
Dalsza faza
Osmifinále
Osmifinále
23.
Martin D. (1)
wolny los
Osmifinále
/ 14.09.2023
305.
Tomáš B.
-12
3
6
0
134.
David L.
+12
6
7
2
Osmifinále
/ 08.09.2023
131.
Jaromír S.
6
6
2
10.
Michaela Z.
-9
0
2
0
Osmifinále
/ 11.09.2023
403.
David D.
-6
4
1
0
132.
Josef H. (4)
+6
6
6
2
Osmifinále
/ 08.09.2023
27.
Adam B. (3)
+5
6
6
2
856.
Vladislav Š.
-6
2
1
0
Osmifinále
/ 05.09.2023
698.
Lukáš N.
-8
0
1
0
96.
Martin S.
+9
6
6
2
Osmifinále
/ 19.09.2023
5.
Jorika N.
0
0
0
649.
Tomáš K.
6
6
2
Osmifinále
16.
Jakub M. (2)
wolny los
Čtvrtfinále
Čtvrtfinále
/ 29.09.2023
23.
Martin D. (1)
0
0
0
134.
David L.
6
6
2
Čtvrtfinále
/ 21.09.2023
131.
Jaromír S.
+20
6
4
10
2
132.
Josef H. (4)
-20
3
6
8
1
Čtvrtfinále
/ 13.09.2023
27.
Adam B. (3)
+12
6
7
2
96.
Martin S.
-12
1
6
0
Čtvrtfinále
/ 23.09.2023
649.
Tomáš K.
-4
1
0
0
16.
Jakub M. (2)
+5
6
6
2
Semifinále
Semifinále
/ 07.10.2023
134.
David L.
-17
1
3
0
131.
Jaromír S.
+17
6
6
2
Semifinále
/ 08.10.2023
27.
Adam B. (3)
+15
7
6
2
16.
Jakub M. (2)
-16
6
4
0
Finále
Finále
/ 19.11.2023
131.
Jaromír S.
-10
0
6
0
27.
Adam B. (3)
+9
6
7
2
Logowanie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
.
E-mail
Hasło
Zapomniałeś hasła?
Zapomniałeś hasła?
E-mail
Wypełnij e-mail, który używasz do logowania