Wyloguj się
Ligi
Brno
České Budějovice
Český Brod
Frýdek-Místek
Havířov
Hněvotín
Hradec Králové
Chomutov
Jablonec nad Nisou
Jihlava
Karlovy Vary
Karviná
Kladno
Kolín
Kralupy nad Vltavou
Kroměříž
Liberec
Litvínov
Most
Olomouc
Opava
Ostrava
Pardubice
Plzeň
Praha
Prostějov
Přerov
Sokolov
Strakonice
Tábor
Teplice
Uherské Hradiště
Ústí nad Labem
Vsetín
Vyškov
Zlín
Znojmo
Žamberk
Turnieje
Badmintonová Yonex Tour
Pingpongová Decathlon Tour
Tenisová Yonex Tour
Przygotowane turnieje
Aktywne turnieje
Zakończone turnieje
Rankingi
Ogólnokrajowy Ranking ELO
Najdłuższa zwycięska passa
Zwycięstwa ligowe (wygrane w play-off A)
Największa liczba sukcesów
Obiekty sportowe
Partnerzy
FAQ
Kontakt
E-sklep
Polski
Čeština
Deutsch
English
Français
Italiano
Polski
Logowanie
Zakończone turnieje
Tenis
Wybierz sport
Badminton
Bilard
Dart
eSport
Padel
Pétanque (gra w bule)
Pickleball
Piłka nożna
Siatkonoga
Siatkówka
Siatkówka plażowa
Squash
Tenis
Tenis stołowy
Wszystkie dyscypliny
Gra pojedyncza - Mężczyźni
Gra pojedyncza - Kobiety
Gra podwójna - Mężczyźni
Gra podwójna - Kobiety
Mikst (gra podwójna mieszana)
Zespół
Tenis
- Gra pojedyncza - Mężczyźni, Gra pojedyncza - Kobiety
Optima Cup 2024
Andrle Jakub
Tenis
- Gra pojedyncza - Mężczyźni, Gra pojedyncza - Kobiety
HIT CUP
Andrle Jakub
Tenis
- Gra pojedyncza - Mężczyźni, Gra pojedyncza - Kobiety
HIT TOUR - MASTERS
Dušek Filip
Tenis
- Gra pojedyncza - Mężczyźni, Gra pojedyncza - Kobiety
O Pohár města Dvora Králové
Kašprišin Sofia
Tenis
- Gra pojedyncza - Mężczyźni
HIT CUP – mladší žáci
Holý Ondřej
Tenis
- Gra pojedyncza - Kobiety
HIT CUP – mladší žákyně
Valentová Aneta
Tenis
- Gra pojedyncza - Kobiety
Halové MČR babytenisu dívek
Svoboda Iva
Tenis
- Gra pojedyncza - Mężczyźni
Halové MČR babytenisu chlapců
Šimek Leonard
Tenis
- Gra pojedyncza - Kobiety
LTC VM CUP 2024
Valentová Nela
Tenis
- Gra pojedyncza - Mężczyźni, Gra pojedyncza - Kobiety
HIT CUP
Dušek Filip
Tenis
- Gra pojedyncza - Mężczyźni, Gra pojedyncza - Kobiety
Východočeský halový oblastní přebor – chlapci
Andrle Jakub
Tenis
- Gra pojedyncza - Mężczyźni, Gra pojedyncza - Kobiety
Východočeský halový oblastní přebor – dívky
Kašprišin Sofia
Logowanie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
.
E-mail
Hasło
Zapomniałeś hasła?
Zapomniałeś hasła?
E-mail
Wypełnij e-mail, który używasz do logowania