Allgemeine Regeln • Fussballtennis HuráLiga in Brünn • HuráLiga.cz

Fussballtennis HuráLiga in Brünn

Allgemeine Regeln

• Liga se skládá z celkem 8 kol. Každý týden se odehraje jeden zápas. Losování probíhá švýcarským systémem (viz. zde https://bit.ly/2NT74M4)
  • Každý zápas se hraje na  3 vítězné sety do 10 bodů (10 bodů je strop, tzn. může skončit 10:9)
  • Pro ligu nejsou žádné oficiální míče. Pokud se soupeři nedohodnou na míči, bude pro každý set střídavě použitý míč jiné dvojice. O míči do prvního setu rozhodne los (hod mincí)
  • Za každý vyhraný zápas si dvojice připisuje do tabulky 1 bod
  • Nemůžete-li se následujícího kola zúčastnit, napište, vyřaďte se pomocí tlačítka "Dočasně odstoupit z ligy" nad propozicemi. Jakmile budete opět připraveni nastoupit, opět budete mít možnost kliknout na tlačítko "Opět se zapojit do ligy"
  • Po rozlosování kola kontaktujte soupeře pomocí chatu (ikona chatu u vašeho zápasu) a navrhněte mu termíny, kdy můžete zápas odehrát.
  • Po domluvení termínu jej pro informaci ostatním hráčům a organizátorovi zveřejněte přes ikonu kalendáře v náhledu aktuálního kola
  • Pokud se na žádném termínu v aktuálním týdnu nedomluvíte, zápas můžete odložit (namísto data vyplňte Odložit) a odehrát do termínu losu přespříštího kola (např. 1. kolo musí být dohrané do losu 3. kola). Když se ani tak dohoda nepodaří a zápas se neodehraje, ani jeden ze soupeřů nezíská bod.
  • V případě, že vám soupeři termín potvrdí a k zápasu se nedostaví, získáváte výhru kontumačně. V tomto případě je nutné doložit potvrzení od soupeře.