Ad bodování: každý systém má svá pro a proti. Mně osobně je to šumafuk. 🙂

• JM
    25.04.2024
    13:48
    Jan M.

Sice se této sezóny neúčastním kvůli zranění, ale za mě je toto bodování také špatně. Některé důvody byly napsany, ovšem pro mě je celkem zásadní důvod tento. Samozřejmě každý zkoušíme vždy vyhrát, ale také se nějak postupně zlepšovat,což bude v tomto systému dost komplikované, protože párkrát si něco zkusíš, prohrajes set a ten set tě v podstatě může stát celou sezónu, staré bodování za mě jednoznačně lepší anebo to rozdělit výhra 3 ku 1 v případě vítězství 2-1

• DB
    24.04.2024
    18:15
    Dušan B.

Ahoj kluci. Mě to nepřijde špatné bodování. 3 body za vítězství 2:0, 2 body za 2:1 a 1 bod za 1 vyhraný set. Myslím, že by to mohlo být více v tabulce vyrovnané. Můj názor. V dřívější době, žádné 3 body za vítězství v žádném sportu nebyly. Mladý sportovci to nezažili.

• Martin Podolínský 24.04.2024
    14:30
    Martin P.

Dobrý den, ahoj kamarádi,
    k novému bodování, za mě trochu nesmysl, výhra je prostě výhra, ten kdo vyhraje si zaslouží stejné bodové hodnocení. Hráč, který prohraje, by mohl dostat bod za vyhraný set, to vnímám jako pozitivum!

• JP
    24.04.2024
    14:20
    Jan P.

Zdravím bodování se mi nezamlouvá myslím si že vyhra je proste vyhra ...... a měla by se bodovat 3 body .... za vyhraný set bych prohranemu koidne bod nechal .....ale stejně proste vyhra by měla být hodnocena stejne za 2:0 jako za 2:1 .......zajímal by mě názor i ostatních.

• TK
    03.04.2024
    19:07
    Tomáš K.

Zdravím, všechny nadšené tenisové hráče i hráčky. Založil jsem pro Vás jednodenní tenisový turnaj v Hradci Králové.

Datum: 09.06.2024, registrace 8:00 – 8:30

Pro více informací ohledně turnaje: WhatsApp: +420 723 127 224, e-mail: kadaniktom@gmail.com