Propozice • TKX TENNISová singlová liga Krupka • HuráLiga.cz

TKX TENNISová singlová liga Krupka

Propozice

TKX TENNISová singlová liga Krupka je určena pro amatérské hráče. Díky Švýcarskému systému losování (viz Wikipedie) se proti sobě každé kolo nalosují podobně silní soupeři z přechozích kol.

V průběhu ligy každý hráč odehraje 10 zápasů (v případě lichého počtu účastníků odehrají někteří 9 zápasů).

První los proběhne v pondělí 18.6. ve 22:00. Další kola se losují vždy s týdenním odstupem mimo prázdniny a 14 denním odstupem v průběhu prázdnin.

Po rozlosování kola navrhněte přes e-mail soupeři všechny termíny, kdy můžete nastoupit (e-mail soupeře najdete v kartě hráče, musíte být však přihlášeni). Pokud se na žádném termínu v aktuálním kole nedomluvíte, zápas můžete odložit ještě do následujícího losu. Když se ani tak dohoda nepodaří a zápas se neodehraje, ani jeden ze soupeřů nezíská bod.

V případě, že vám soupeř termín potvrdí přes e-mail a k zápasu se nedostaví, získáváte výhru kontumačně.

Pokud je termín domluvený a nemůžete se k zápasu z nějakého důvodu dostavit, pokuste se domluvit náhradní termín. Pokud náhradní termín nebude možný, soupeř vítězí kontumačně.

Každý zápas se hraje na 2 hrané sety dle oficiálních pravidel tenisu. Za každý vyhraný set si hráč připisuje do tabulky 1 bod.

Pokud se soupeři nedomluví na hracích míčích, hraje se každý set s míči jednoho ze soupeřů.

Startovné tenisové ligy je 200,- Kč a je splatné do 10. 6. 2018 (viz Výzva k platbě startovného). Pronájem kurtu na zápas si hráči hradí napůl. Doporučujeme rezervaci kurtu na 90 minut, aby byla jistota, že bude zápas odehrán.

V případě, že se nenaplní ligová soupiska alespoň 10 účastníky, ligovou sezónu nezahájíme a vrátíme startovné.

Pokud nebyl zadán výsledek zápasu ve stanovené době pro odehrání, automaticky se zápas uzavře a vyhodnotí. Hodnocení probíhá striktně podle pravidel automatického vyhodnocení zápasu. Zápas je možno přehodnotit, pokud bude podáno odvolání do dvou dní od času vyhodnocení na info@huraliga.cz