Profil Sport a disciplína Město Zápasy Ranking
1. Hála M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 900 1874
2. Hanuš M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 501 1763
3. Krček B. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 258 1736
4. Hykyš D. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 34 1684
5. Páral S. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 135 1603
6. Opata Z. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 345 1596
7. Need more Speed Badminton - Čtyřhra mužů Praha 72 1568
8. Telecky J. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 50 1567
9. Svoboda P. Badminton - Mužská dvouhra Praha 66 1548
10. Novák M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 536 1537
11. Oliverius V. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 116 1533
12. Fousek M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 86 1529
13. Silovský T. Badminton - Mužská dvouhra Praha 32 1527
14. Pat a Mat Badminton - Čtyřhra mužů Ústí nad Labem 40 1522
15. UNO Badminton - Čtyřhra mužů Praha 60 1503
16. Streit V. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 35 1495
17. Kostka T. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 44 1481
18. Kořený T. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 21 1477
19. Zahradník R. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 261 1476
20. Vyoral P. Badminton - Mužská dvouhra Praha 37 1470
21. Krejčí O. Badminton - Mužská dvouhra 308 1467
22. Hora L. Badminton - Mužská dvouhra Praha 36 1466
23. Novotný V. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 131 1442
24. Sláma V. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 69 1441
25. Hruška J. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 28 1436
26. Václavík J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 155 1435
27. Brunc J. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 19 1435
28. Seidl V. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 849 1425
29. Páral M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 366 1424
30. Marsín P. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 37 1418
31. Mičánek D. Badminton - Mužská dvouhra Opava 17 1416
32. Peřina J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 88 1414
33. Vodrážka J. Badminton - Mužská dvouhra Most 18 1409
34. Košťál Z. Badminton - Mužská dvouhra Praha 121 1404
35. Mája a Břeťa Badminton - Smíšená čtyřhra Ústí nad Labem 46 1404
36. Winkler J. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 21 1404
37. Puškár J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 29 1403
38. Janda P. Badminton - Mužská dvouhra Most 18 1400
39. Skalický M. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 85 1399
40. Družkovský R. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 24 1399
41. Kandl J. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 28 1398
42. Lanča J. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 17 1397
43. Oros M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 30 1396
44. Ro Ro Badminton - Čtyřhra mužů Paskov 70 1391
45. Javůrková Z. Badminton - Ženská dvouhra Ústí nad Labem 41 1391
46. Koval M. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 30 1391
47. Strnad P. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 60 1387
48. Silouši Badminton - Čtyřhra mužů Praha 54 1386
49. Oburka T. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 55 1385
50. Pavlíček D. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 91 1381
51. Holain J. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 12 1381
52. Herman D. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 94 1377
53. Smilová V. Badminton - Ženská dvouhra Ústí nad Labem 63 1377
54. Novák J. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 19 1375
55. Myšík T. Badminton - Mužská dvouhra Pardubice 15 1375
56. Mayer V. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 175 1372
57. Hendrych P. Badminton - Mužská dvouhra Praha 42 1372
58. Ondříšek L. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 41 1371
59. Novotný M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 29 1371
60. Dvořák P. Badminton - Mužská dvouhra Praha 78 1369
61. Chmela Z. Badminton - Mužská dvouhra Zlín 18 1363
62. Chalupský J. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 22 1361
63. Kubacka V. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 118 1356
64. Mironidis R. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 100 1356
65. Mayer M. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 17 1356
66. Harvan L. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 196 1353
67. Charvát J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 120 1353
68. Pálek T. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 49 1350
69. Šimpach J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 171 1345
70. Romana a Martin Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 28 1345
71. Svoboda J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 12 1343
72. Vašina A. Badminton - Mužská dvouhra Pardubice 15 1340
73. Mareš M. Badminton - Mužská dvouhra Turnov 16 1339
74. Broz P. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 12 1338
75. Plíva P. Badminton - Mužská dvouhra Turnov 18 1337
76. Markéta a Martin Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 15 1334
77. Rennét J. Badminton - Mužská dvouhra Turnov 17 1333
78. Zahradník L. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 173 1331
79. Pat&Mat Badminton - Čtyřhra mužů Praha 18 1331
80. Holaň F. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 46 1329
81. Zuzka a Vašek Badminton - Smíšená čtyřhra Ústí nad Labem 16 1329
82. German T. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 20 1328
83. Jinek J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 176 1327
84. Gromann R. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 19 1325
85. Morcinek M. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 10 1325
86. Konečný J. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 44 1324
87. Prekop P. Badminton - Mužská dvouhra Zlín 15 1323
88. Rejda L. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 47 1322
89. Pekelníci Badminton - Smíšená čtyřhra Praha 30 1321
90. Culek J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 33 1319
91. P. D. Badminton - Mužská dvouhra Turnov 17 1317
92. Stejskal D. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 113 1316
93. Levý A. Badminton - Mužská dvouhra Kladno 32 1315
94. horák p. Badminton - Mužská dvouhra Praha 33 1313
95. Melichar ". Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 318 1312
96. Guerrieri Badminton - Smíšená čtyřhra Ostrava 29 1311
97. Novotňáci Badminton - Čtyřhra mužů Ústí nad Labem 27 1311
98. Stejskal M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 138 1308
99. Lodin J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 39 1308
100. T+O Badminton - Čtyřhra mužů Praha 36 1306
101. Gawlik M. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 31 1306
102. Holub J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 164 1305
103. Daňko R. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 27 1303
104. Brachaczek T. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 17 1303
105. Urban M. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 18 1300
106. Hepprová E. Badminton - Ženská dvouhra Opava 15 1299
107. Domas M. Badminton - Mužská dvouhra Praha 15 1299
108. Gnojek M. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 23 1298
109. Vojtěchovský D. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 101 1295
110. Sochůrek J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 61 1295
111. Hanus J. Badminton - Mužská dvouhra Most 10 1292
112. David P. Badminton - Mužská dvouhra Praha 35 1290
113. Buček T. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 28 1290
114. Jurečka Robert Badminton - Mužská dvouhra Paskov 33 1289
115. Bojko J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 469 1288
116. Střelka T. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 16 1288
117. Riemel D. Badminton - Mužská dvouhra Opava 17 1287
118. Vopat J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 18 1286
119. 2LP Badminton - Čtyřhra mužů Praha 72 1285
120. Klisky R. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 24 1284
121. Michal s Romčou Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 14 1283
122. Mára a Pája Badminton - Čtyřhra mužů Praha 12 1282
123. Sasín Z. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 17 1276
124. Majer O. Badminton - Mužská dvouhra Most 15 1276
125. Svoboda M. Badminton - Mužská dvouhra Praha 27 1274
126. Peca M. Badminton - Mužská dvouhra Praha 44 1271
127. Nonstop Badminton - Smíšená čtyřhra Praha 42 1271
128. Chládek J. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 71 1270
129. Dlask M. Badminton - Mužská dvouhra Praha 18 1270
130. DáMa Badminton - Smíšená čtyřhra Praha 12 1270
131. Lištvan M. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 10 1270
132. Kulhánek M. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 10 1269
133. Maux T. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 87 1267
134. Smrček S. Badminton - Mužská dvouhra Most 22 1267
135. Zeman J. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 16 1267
136. Věrka a Tomáš Badminton - Smíšená čtyřhra Děčín 12 1267
137. Naumovič V. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 245 1263
138. Savarij J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 34 1263
139. Týřl P. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 20 1262
140. Dušek P. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 17 1260
141. Berka T. Badminton - Mužská dvouhra Turnov 16 1260
142. Štěpánka a Ondra Badminton - Smíšená čtyřhra Ústí nad Labem 53 1258
143. Čech L. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 33 1257
144. Dejdar M. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 32 1256
145. Procházka R. Badminton - Mužská dvouhra Most 15 1256
146. Martin s Michalem P. Badminton - Čtyřhra mužů Paskov 11 1256
147. Marcaník T. Badminton - Mužská dvouhra Zlín 15 1255
148. Roman G. + Valaška Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 11 1255
149. Matyáš D. Badminton - Mužská dvouhra Pardubice 10 1255
150. Mi&Ro Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 24 1254
151. Pobuda L. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 17 1253
152. Lindovská Z. Badminton - Ženská dvouhra Opava 16 1253
153. pajapaja Badminton - Smíšená čtyřhra Praha 65 1252
154. Riedl M. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 52 1252
155. Mihalik O. Badminton - Mužská dvouhra Pardubice 16 1252
156. Světelský D. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 10 1252
157. Branda V. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 18 1251
158. Michal a Romana Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 10 1251
159. Nguyen M. Badminton - Mužská dvouhra Praha 35 1250
160. Furman V. Badminton - Mužská dvouhra Praha 39 1248
161. Fink P. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 18 1247
162. Štefek M. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 41 1246
163. Kladivo M. Badminton - Mužská dvouhra Pardubice 18 1246
164. Janků K. Badminton - Ženská dvouhra Opava 14 1244
165. Rygar L. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 13 1244
166. Hanečák T. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 42 1243
167. Lorem ipsum Badminton - Čtyřhra mužů Praha 29 1242
168. Bonobo Milan Badminton - Mužská dvouhra Paskov 14 1242
169. Popek R. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 26 1241
170. Skokani Badminton - Čtyřhra mužů Praha 12 1241
171. Rajm F. Badminton - Mužská dvouhra Praha 26 1240
172. Jindra + Míra (ÚL) Badminton - Smíšená čtyřhra Děčín 17 1240
173. Damek J. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 19 1239
174. Petroš M. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 142 1238
175. Nedvěd O. Badminton - Mužská dvouhra Praha 14 1235
176. Dobšovič A. Badminton - Mužská dvouhra Praha 17 1234
177. Günter L. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 15 1234
178. Babczynski P. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 48 1233
179. Lvíčata Badminton - Smíšená čtyřhra Praha 36 1233
180. Fusek P. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 27 1232
181. Holub J. Badminton - Mužská dvouhra Opava 12 1232
182. Winkiki Badminton - Smíšená čtyřhra Praha 10 1232
183. Hirschkorn J. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 25 1231
184. Tuček M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 12 1231
185. Batman a Wonder-women Badminton - Smíšená čtyřhra Ústí nad Labem 40 1230
186. Janak M. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 51 1229
187. Madzia J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 41 1229
188. T+M Badminton - Čtyřhra mužů Praha 24 1229
189. Tesařík D. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 20 1228
190. Svitač M. Badminton - Mužská dvouhra Praha 17 1228
191. Humhal J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 12 1228
192. Džubera A. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 24 1227
193. Pěkník V. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 21 1227
194. Prynych M. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 10 1225
195. Pszczolka L. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 13 1223
196. Žilková P. Badminton - Ženská dvouhra Praha 40 1221
197. Sourada P. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 36 1220
198. Pyš S. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 32 1219
199. Vondrák O. Badminton - Mužská dvouhra Praha 18 1219
200. Klokan L. Badminton - Mužská dvouhra 135 1218
201. Graeber J. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 18 1218
202. Maňásek V. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 88 1217
203. Lampart V. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 16 1217
204. Chábera T. Badminton - Mužská dvouhra Kladno 13 1217
205. Mrskoš S. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 20 1216
206. Šimek K. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 18 1216
207. Motloch D. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 14 1216
208. benda m. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 12 1216
209. Jelínek J. Badminton - Mužská dvouhra Most 11 1216
210. Přerostová P. Badminton - Ženská dvouhra Teplice 18 1214
211. Janošek L. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 10 1214
212. Kuchařík M. Badminton - Mužská dvouhra Praha 14 1213
213. Šteffan H. Badminton - Mužská dvouhra Turnov 16 1210
214. Lička T. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 11 1209
215. Tóth M. Badminton - Mužská dvouhra Most 15 1208
216. Kašel M. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 10 1208
217. Grofová K. Badminton - Ženská dvouhra Ústí nad Labem 17 1207
218. Bolek a Lolek Badminton - Čtyřhra mužů Ústí nad Labem 16 1207
219. Papoušek J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 11 1207
220. Lavičková J. Badminton - Ženská dvouhra Ústí nad Labem 100 1206
221. Kobliha M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 43 1206
222. Lukáš - Jana Badminton - Smíšená čtyřhra Ústí nad Labem 17 1206
223. Lachman V. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 13 1206
224. Karpíšek J. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 24 1204
225. Krůta J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 13 1204
226. Jež R. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 11 1204
227. Kajzar R. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 10 1204
228. Svagera V. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 18 1203
229. Cina P. Badminton - Mužská dvouhra Praha 12 1203
230. Rigot J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 12 1203
231. Friml M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 74 1202
232. Mára Z. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 16 1202
233. Fasnerova V. Badminton - Ženská dvouhra Praha 11 1202
234. Blažek A. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 40 1201
235. Dvořák L. Badminton - Mužská dvouhra Most 21 1201
236. Klement P. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 15 1201
237. Batala L. Badminton - Mužská dvouhra Praha 12 1201
238. Mach P. Badminton - Mužská dvouhra Praha 10 1201
239. Kuba J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 12 1200
240. Doležal J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 12 1200
241. Gelnar R. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 45 1198
242. Fryč M. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 37 1198
243. Kohlert J. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 17 1198
244. Hermann P. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 40 1197
245. John Z. Badminton - Mužská dvouhra Praha 24 1197
246. Stiborek T. Badminton - Mužská dvouhra Praha 12 1197
247. Urban L. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 36 1196
248. Fojtík R. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 11 1196
249. Kettner T. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 16 1195
250. JaS Badminton - Smíšená čtyřhra Praha 64 1194
251. Bryndač P. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 21 1194
252. Ječný T. Badminton - Mužská dvouhra Turnov 15 1194
253. Louda D. Badminton - Mužská dvouhra Turnov 18 1193
254. Zvára M. Badminton - Mužská dvouhra Praha 15 1191
255. Staněk J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 14 1191
256. Hoskovcová S. Badminton - Ženská dvouhra Praha 65 1190
257. Studenič J. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 16 1190
258. Schweika R. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 44 1189
259. Lukášek T. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 15 1189
260. Franců R. Badminton - Mužská dvouhra Turnov 15 1188
261. Vyvial L. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 16 1187
262. Sypták J. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 10 1187
263. Sviták J. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 26 1186
264. Klimeš T. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 10 1186
265. Podlesný T. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 41 1185
266. Hofman J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 121 1184
267. Chrapek R. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 25 1184
268. Pacovská D. Badminton - Ženská dvouhra Ústí nad Labem 93 1183
269. Neustupa M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 91 1183
270. Walica D. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 15 1183
271. Zdenda a Honza Badminton - Čtyřhra mužů Ústí nad Labem 14 1183
272. Vacek K. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 15 1182
273. Holub R. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 10 1182
274. Klimeš T. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 10 1182
275. Kotas M. Badminton - Mužská dvouhra Praha 41 1181
276. Koch J. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 11 1181
277. Vyleťal T. Badminton - Mužská dvouhra Pardubice 11 1181
278. Sáblík M. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 21 1180
279. Dvořák P. Badminton - Mužská dvouhra Praha 15 1180
280. Rebenda J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 329 1179
281. MarTinka Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 12 1179
282. Všechno je jinak Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 80 1178
283. Pilch D. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 25 1178
284. Černý taxi Badminton - Čtyřhra mužů Praha 11 1178
285. Krejčí J. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 28 1177
286. Hora V. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 16 1177
287. Macura V. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 42 1176
288. Kukal J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 13 1176
289. Kudr T. Badminton - Mužská dvouhra Opava 12 1174
290. Maretka A. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 25 1173
291. Čoček V. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 24 1173
292. Kozák P. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 12 1172
293. Kami @ Mart Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 155 1170
294. Urválková T. Badminton - Ženská dvouhra Hradec Králové 26 1170
295. Hammerle P. Badminton - Mužská dvouhra Most 14 1170
296. Škoda J. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 11 1170
297. Kolman J. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 11 1169
298. Oršulík P. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 65 1168
299. Skoupý J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 23 1165
300. Trubačová T. Badminton - Ženská dvouhra Teplice 18 1164
301. Lehman V. Badminton - Mužská dvouhra Most 15 1164
302. Ledvinková K. Badminton - Ženská dvouhra Opava 13 1164
303. Krasny P. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 51 1163
304. Šnejdr M. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 98 1162
305. Motloch J. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 10 1162
306. Melen J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 23 1161
307. Fukala M. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 16 1160
308. Přeček T. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 11 1160
309. Josefus J. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 18 1159
310. Pécsiová M. Badminton - Ženská dvouhra Opava 16 1159
311. Kůstka M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 37 1156
312. Podraza J. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 17 1156
313. Vychodil T. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 36 1155
314. Motyka M. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 29 1155
315. Holeček R. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 19 1155
316. Němeček D. Badminton - Mužská dvouhra Opava 12 1155
317. Žáček P. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 25 1154
318. Pleskot V. Badminton - Mužská dvouhra Turnov 15 1154
319. Hrnčál Z. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 45 1153
320. Vobecký J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 34 1153
321. Sumbal P. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 34 1153
322. Krupa T. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 23 1153
323. Melicherík J. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 17 1153
324. Vejarano E. Badminton - Mužská dvouhra Zlín 14 1153
325. Bárta P. Badminton - Mužská dvouhra Praha 12 1153
326. Zástava J. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 35 1152
327. Bochňák Z. Badminton - Mužská dvouhra Opava 13 1151
328. Růžek M. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 46 1150
329. Hobíci Badminton - Čtyřhra mužů Praha 40 1149
330. Janoš P. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 59 1148
331. culkova P. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 18 1148
332. Velička ,. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 10 1148
333. Taške Ť. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 213 1147
334. Smutková V. Badminton - Ženská dvouhra Havířov 36 1147
335. Murzyn Z. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 15 1147
336. Matz D. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 13 1146
337. Ptáček P. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 86 1145
338. Kopták J. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 17 1145
339. Cikán R. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 24 1143
340. Koželuh P. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 33 1142
341. Hálová M. Badminton - Ženská dvouhra Ostrava 18 1141
342. Iveta a Richard Badminton - Smíšená čtyřhra Ústí nad Labem 12 1140
343. Grof J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 11 1140
344. M&M Badminton - Čtyřhra mužů Paskov 38 1139
345. Sima R. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 12 1139
346. Jesipčuk R. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 11 1138
347. Kubat A. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 23 1137
348. Pazdera M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 69 1133
349. Pionýři Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 62 1132
350. Skotnica M. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 57 1132
351. Vojta J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 24 1132
352. Sestry v akci Badminton - Čtyřhra žen Ústí nad Labem 18 1132
353. Nedvědová L. Badminton - Ženská dvouhra Praha 12 1132
354. Koza J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 62 1131
355. RYZÍ TEAM Badminton - Čtyřhra mužů Praha 15 1131
356. Novotný T. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 14 1131
357. Vlček K. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 89 1130
358. Martinková L. Badminton - Ženská dvouhra Frýdek-Místek 11 1130
359. Žoček L. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 14 1129
360. Smotlacha J. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 21 1128
361. Kabeláč R. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 10 1128
362. Žák R. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 11 1127
363. Kuběna L. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 22 1126
364. Filip M. Badminton - Mužská dvouhra Praha 14 1126
365. Plch R. Badminton - Mužská dvouhra Praha 22 1125
366. Beťák A. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 16 1125
367. Janošek R. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 122 1124
368. Petr a Adam Žídek Badminton - Čtyřhra mužů Paskov 16 1123
369. Nechám to na tobě Badminton - Čtyřhra mužů Praha 11 1123
370. Hamanová L. Badminton - Ženská dvouhra Praha 12 1122
371. Kostka O. Badminton - Mužská dvouhra Praha 11 1122
372. Chadimová A. Badminton - Ženská dvouhra Liberec 10 1122
373. Palfi S. Badminton - Mužská dvouhra Praha 12 1120
374. Bučková Š. Badminton - Ženská dvouhra Havířov 26 1119
375. Urban R. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 11 1119
376. Petr & Adam Badminton - Čtyřhra mužů Ostrava 43 1118
377. Schejbal Š. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 24 1115
378. Milec T. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 24 1115
379. Novotný G. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 33 1114
380. Havlíková P. Badminton - Ženská dvouhra Praha 18 1113
381. Klaczaková M. Badminton - Ženská dvouhra Havířov 20 1112
382. Müller D. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 13 1112
383. Krchňák J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 10 1109
384. Poljak M. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 20 1108
385. Mikesch V. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 23 1107
386. Zikmund J. Badminton - Mužská dvouhra Turnov 16 1107
387. Holásek Láďa Badminton - Mužská dvouhra Paskov 12 1105
388. Zajíc P. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 14 1104
389. R@R Havířov Badminton - Čtyřhra mužů Paskov 11 1104
390. Vlček D. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 55 1103
391. Klíma M. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 25 1103
392. Maláková M. Badminton - Ženská dvouhra Ostrava 22 1102
393. Novotná V. Badminton - Ženská dvouhra Frýdek-Místek 15 1102
394. Kopecká M. Badminton - Ženská dvouhra Liberec 10 1101
395. Míra+Ondra Badminton - Čtyřhra mužů Praha 17 1100
396. Budka Z. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 22 1099
397. Štramberský M. Badminton - Mužská dvouhra Zlín 15 1099
398. Kastlova N. Badminton - Ženská dvouhra Teplice 10 1099
399. Chodurová M. Badminton - Ženská dvouhra Frýdek-Místek 10 1099
400. Šplíchal J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 25 1098
401. Řehák J. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 16 1098
402. Luc P. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 14 1098
403. Klokan J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 12 1097
404. Zástava R. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 11 1095
405. Vrubel M. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 13 1094
406. Zeleňák M. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 13 1093
407. Konopka L. Badminton - Mužská dvouhra Turnov 16 1091
408. Hovorková Š. Badminton - Ženská dvouhra 83 1089
409. Hruška V. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 37 1086
410. Andrejčák D. Badminton - Mužská dvouhra Praha 13 1085
411. Mandovcová P. Badminton - Ženská dvouhra Ústí nad Labem 26 1083
412. Rezek M. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 47 1082
413. Bagrista a jeho žena Badminton - Smíšená čtyřhra Ústí nad Labem 32 1080
414. Jitka a Jirka Badminton - Smíšená čtyřhra Ústí nad Labem 11 1077
415. Mráček Z. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 73 1076
416. Ekl K. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 64 1071
417. Neutron-Rich Fuel Element Badminton - Čtyřhra mužů Praha 11 1070
418. Lambot J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 24 1066
419. Beran J. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 12 1066
420. No tak to nevím Badminton - Čtyřhra mužů Praha 11 1064
421. Zemděd Badminton - Čtyřhra mužů Praha 35 1060
422. Možný J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 30 1060
423. Jíra J. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 19 1060
424. Povodní název se nelíbal Badminton - Smíšená čtyřhra Praha 16 1057
425. Hudec J. Badminton - Mužská dvouhra Most 17 1049
426. Stránský K. Badminton - Mužská dvouhra Pardubice 15 1047
427. Hudečková P. Badminton - Ženská dvouhra Ostrava 12 1047
428. Kičmer J. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 45 1046
429. MH Badminton - Smíšená čtyřhra Praha 29 1046
430. Ševčík A. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 13 1046
431. Jirakova V. Badminton - Ženská dvouhra Teplice 42 1043
432. Bojko B. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 26 1043
433. Bernatikova K. Badminton - Ženská dvouhra Havířov 38 1041
434. Bravenec M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 16 1039
435. Lucka+Zuzka Badminton - Čtyřhra žen Praha 34 1037
436. Dubský P. Badminton - Mužská dvouhra Praha 16 1037
437. Cichrová L. Badminton - Ženská dvouhra Praha 75 1036
438. Soušková G. Badminton - Ženská dvouhra Ústí nad Labem 13 1035
439. Žák M. Badminton - Mužská dvouhra Turnov 17 1027
440. Lambert F. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 16 1024
441. Lupinsky K. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 41 1012
442. Polesný J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 50 986
443. Rosenkranc L. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 102 967
444. Rysner T. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 35 963
445. Klimša D. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 25 949
446. Drobec R. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 28 936
447. Jůzl T. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 34 935