Celorepublikový žebříček • HuráLiga.cz
Profil Sport a disciplína Město Zápasy Ranking
1. Hála M. Badminton - Mužská dvouhra Chlumec 906 1900
2. Telecky J. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 78 1672
3. Opata Z. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 361 1667
4. Need more Speed Badminton - Čtyřhra mužů Praha 84 1599
5. Streit V. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 54 1595
6. Holain J. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 43 1581
7. Svoboda P. Badminton - Mužská dvouhra Praha 78 1572
8. Oliverius V. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 119 1540
9. Novák M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 539 1525
10. Novotný V. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 161 1520
11. Vyoral P. Badminton - Mužská dvouhra Praha 59 1510
12. Silovský T. Badminton - Mužská dvouhra Praha 38 1508
13. Sláma V. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 100 1503
14. Janda P. Badminton - Mužská dvouhra Most 27 1492
15. Družkovský R. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 80 1491
16. Kořený T. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 23 1491
17. Sviták J. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 148 1490
18. Zahradník R. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 265 1477
19. Krejčí O. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 325 1470
20. Juračka R. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 62 1468
21. Oburka T. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 130 1461
22. Konečný J. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 64 1457
23. Hora L. Badminton - Mužská dvouhra Praha 48 1455
24. Winkler J. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 32 1451
25. Lanča J. Badminton - Mužská dvouhra Čeladná 36 1448
26. Ro Ro Badminton - Čtyřhra mužů Paskov 101 1447
27. Roos M. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 27 1444
28. Panák P. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 52 1433
29. Vodrážka J. Badminton - Mužská dvouhra Most 26 1432
30. Skalický M. Badminton - Mužská dvouhra Praha 9 95 1429
31. Páral M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 374 1426
32. UNO Badminton - Čtyřhra mužů Praha 72 1426
33. German T. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 33 1426
34. Mája a Břeťa Badminton - Smíšená čtyřhra Ústí nad Labem 48 1424
35. Melichar ". Badminton - Mužská dvouhra Litoměřice 349 1422
36. Petroš M. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 271 1419
37. Košťál Z. Badminton - Mužská dvouhra Praha 150 1406
38. Dvořák P. Badminton - Mužská dvouhra Praha 94 1401
39. Marsín P. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 44 1399
40. Koval M. Badminton - Mužská dvouhra Závada 45 1397
41. Svoboda J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 18 1397
42. Herman D. Badminton - Mužská dvouhra Terlicko 129 1394
43. Gnojek M. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 120 1392
44. Kandl J. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 38 1391
45. Holaň F. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 56 1386
46. Vlašáci Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 39 1385
47. Novák J. Badminton - Mužská dvouhra Dlouhý Most 20 1379
48. Macura V. Badminton - Mužská dvouhra Sviadnov 89 1370
49. Chalupský J. Badminton - Mužská dvouhra Rychnov u Jablonce nad Nisou 23 1369
50. Pálek P. Badminton - Mužská dvouhra Most 62 1368
51. Silouši Badminton - Čtyřhra mužů Praha 59 1368
52. Harvan L. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 207 1360
53. Gelnar R. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 183 1359
54. Veseletele Badminton - Smíšená čtyřhra Havířov 24 1359
55. Beckert M. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 12 1359
56. Peca M. Badminton - Mužská dvouhra Praha 61 1356
57. Matyáš D. Badminton - Mužská dvouhra Pardubice 21 1356
58. Morcinek M. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 19 1354
59. Kozak M. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 14 1354
60. Ondříšek L. Badminton - Mužská dvouhra Petřvald, Karviná 73 1348
61. Gromann R. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 28 1346
62. Czepiec M. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 41 1345
63. Vašina A. Badminton - Mužská dvouhra Pardubice 17 1344
64. Mayer M. Badminton - Mužská dvouhra Petrovice u Karviné 22 1338
65. Michal s Romčou Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 31 1336
66. Škopová I. Badminton - Ženská dvouhra Pardubice 19 1336
67. Klisky R. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 27 1332
68. Kubacka V. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 121 1330
69. Němčík P. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 12 1330
70. Vyvial L. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 21 1327
71. Zuzka a Vašek Badminton - Smíšená čtyřhra Ústí nad Labem 18 1327
72. Stejskal D. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 148 1326
73. Drabina P. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 33 1326
74. Karlik M. Badminton - Mužská dvouhra Tisek 28 1325
75. Vojtěchovský D. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 103 1322
76. Guerrieri Badminton - Smíšená čtyřhra Ostrava - Moravská Ostrava 30 1322
77. Markéta a Martin Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 20 1318
78. Pavlíček D. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 174 1316
79. Holub J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 166 1313
80. Svec L. Badminton - Mužská dvouhra Praha 18 1312
81. David P. Badminton - Mužská dvouhra Praha 9 54 1311
82. Damek J. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 30 1308
83. Grapa M. Badminton - Mužská dvouhra Praha 10 1308
84. Svoboda M. Badminton - Mužská dvouhra Praha 38 1297
85. Maux T. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 91 1295
86. 2LP Badminton - Čtyřhra mužů Praha 83 1295
87. Furman V. Badminton - Mužská dvouhra Praha 62 1295
88. Kulhánek M. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 20 1293
89. Vopat J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 44 1290
90. TO-RO Badminton - Čtyřhra mužů Paskov 14 1288
91. Bojko J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 496 1285
92. Sasín Z. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 19 1285
93. Koběluš J. Badminton - Mužská dvouhra Krmelín 10 1284
94. Fusek P. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 35 1282
95. DáMa Badminton - Smíšená čtyřhra Praha 18 1282
96. Buček T. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 40 1279
97. Skotnica M. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 114 1278
98. Smrček S. Badminton - Mužská dvouhra Most 30 1277
99. Robin a Pája Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 13 1276
100. Procházka R. Badminton - Mužská dvouhra Most 25 1275
101. Štefek M. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 100 1274
102. Culek J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 41 1274
103. Chládek J. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 87 1272
104. Horkel P. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 59 1271
105. Smutková V. Badminton - Ženská dvouhra Havířov 51 1269
106. Němčík P. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 11 1269
107. Lištvan M. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 18 1268
108. Pacovská D. Badminton - Ženská dvouhra Děčín 112 1266
109. Horkel Petr Badminton - Mužská dvouhra Paskov 13 1266
110. Riedl M. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 61 1265
111. Fikáček M. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 19 1263
112. botor m. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 10 1262
113. Říhová M. Badminton - Ženská dvouhra Ústí nad Labem 15 1261
114. Hanák V. Badminton - Mužská dvouhra Brno 12 1260
115. John Z. Badminton - Mužská dvouhra Praha 28 1259
116. Kladivo M. Badminton - Mužská dvouhra Pardubice 26 1259
117. Jurečka Robert Badminton - Mužská dvouhra Paskov 18 1256
118. Bednárek A. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 73 1255
119. Štěpánka a Ondra Badminton - Smíšená čtyřhra Ústí nad Labem 55 1253
120. Marcaník T. Badminton - Mužská dvouhra Zlín 17 1252
121. Němeček M. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 18 1251
122. Mironidis R. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 147 1250
123. Bryndač P. Badminton - Mužská dvouhra Vratimov 31 1249
124. Winkiki Badminton - Smíšená čtyřhra Praha 11 1247
125. Nedvěd O. Badminton - Mužská dvouhra Praha 22 1245
126. Erik a Hanka Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 20 1245
127. Procházka P. Badminton - Mužská dvouhra Praha 15 1245
128. Vychodil T. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 198 1243
129. Nedvěd O. Badminton - Mužská dvouhra Praha 11 1243
130. Pěkník V. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 22 1242
131. Dušek P. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 20 1242
132. Gartner R. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 12 1242
133. Martin s Petrem Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 10 1239
134. Fink P. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 26 1238
135. Schweika R. Badminton - Mužská dvouhra Praha 60 1237
136. Pšenková K. Badminton - Ženská dvouhra Praha 18 1236
137. Günter L. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 17 1235
138. Oršulík P. Badminton - Mužská dvouhra Dětmarovice 88 1234
139. Kobliha M. Badminton - Mužská dvouhra Usti nad Labem 64 1234
140. Sněhota M. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 18 1233
141. Pískala J. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 16 1233
142. Naumovič V. Badminton - Mužská dvouhra Děčín 248 1232
143. Dvořák L. Badminton - Mužská dvouhra MOST 28 1232
144. Vavruša M. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 27 1232
145. Mornštejn R. Badminton - Mužská dvouhra Pardubice 11 1232
146. RO-MA team Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 75 1229
147. Pája + Šodo Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 12 1229
148. Janošek R. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 261 1228
149. Batman a Wonder-women Badminton - Smíšená čtyřhra Teplice 42 1228
150. Mrskoš S. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 35 1226
151. Kajzar R. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 19 1225
152. Holásek L. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 11 1224
153. Přerostová P. Badminton - Ženská dvouhra Teplice 20 1221
154. Družkovský P. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 11 1220
155. Luboš a Mirek Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 10 1220
156. Hermann P. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 97 1219
157. Grofová K. Badminton - Ženská dvouhra Ústí nad Labem 27 1219
158. Kája a Roman Badminton - Čtyřhra mužů Paskov 18 1219
159. Hanečák T. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 51 1218
160. Strzelec J. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 10 1213
161. Grulich T. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 10 1213
162. Dunička K. Badminton - Mužská dvouhra Praha 16 1211
163. Luboš a Kája Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 12 1211
164. Prynych M. Badminton - Mužská dvouhra Jablonec nad Nisou 15 1210
165. Krůta J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 23 1209
166. Kohlert J. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 27 1208
167. Jičína A. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 23 1208
168. Pilch D. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 27 1207
169. Hofman J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 154 1206
170. Jelínek J. Badminton - Mužská dvouhra Most 12 1206
171. Petr D a Pavla CH Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 26 1205
172. Lampart V. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 21 1205
173. Světelský D. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 21 1205
174. Blažek A. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 43 1204
175. Urban L. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 43 1204
176. Petr & Adam Badminton - Čtyřhra mužů Frýdek-Místek 65 1202
177. Horčička J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 15 1201
178. Mertl T. Badminton - Mužská dvouhra Opava 10 1201
179. Lukáš - Jana Badminton - Smíšená čtyřhra Most 18 1198
180. Luboš a Roman Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 18 1198
181. Singer M. Badminton - Mužská dvouhra Most 16 1198
182. Moravec P. Badminton - Mužská dvouhra Řepiště 77 1193
183. Všechno je jinak Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 112 1192
184. Kuchařík M. Badminton - Mužská dvouhra Praha 24 1192
185. Tóth M. Badminton - Mužská dvouhra Most 16 1192
186. Šobich J. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 21 1190
187. Babczynski P. Badminton - Mužská dvouhra Havířov-Město 77 1188
188. Diviš M. Badminton - Mužská dvouhra Pardubice 19 1187
189. Čurda V. Badminton - Mužská dvouhra Praha 15 1186
190. Josefus J. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 27 1185
191. Kašel M. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 15 1184
192. Walica D. Badminton - Mužská dvouhra Bohumín 17 1183
193. Žídek A. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 12 1182
194. Fryč M. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 39 1180
195. Možný J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 54 1178
196. Hora V. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 18 1178
197. Sechra D. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 11 1178
198. Sáblík M. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 33 1177
199. Hrnčál Z. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 68 1175
200. Studenič J. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 17 1174
201. Jež R. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek Místek 38 1173
202. Mára Z. Badminton - Mužská dvouhra Brná 24 1173
203. Horkel Petr Badminton - Mužská dvouhra Paskov 13 1173
204. Roman s Peťkou Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 17 1172
205. Němeček D. Badminton - Mužská dvouhra Opava 13 1171
206. Vlček D. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 73 1170
207. Melicherík J. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 24 1170
208. Růžek M. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 49 1169
209. Roman s Kamčou Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 45 1169
210. Matz D. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 15 1169
211. Coufal P. Badminton - Mužská dvouhra Most 14 1169
212. Stošek M. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 10 1169
213. Růžovky Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 51 1168
214. Tomáš a Růžena Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 42 1168
215. Svagera V. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 26 1167
216. Sourada P. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 59 1166
217. KajMajin Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 47 1166
218. Melen J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 29 1166
219. Kettner T. Badminton - Mužská dvouhra Děčín 27 1166
220. Jičína Adam Badminton - Mužská dvouhra Paskov 10 1166
221. Adamusová P. Badminton - Ženská dvouhra Paskov 13 1165
222. Palička P. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 23 1163
223. Motloch J. Badminton - Mužská dvouhra Horní Suchá 18 1163
224. Kavan J. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 10 1163
225. Maretka A. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 33 1162
226. Dvořák P. Badminton - Mužská dvouhra Praha 31 1162
227. Kudr T. Badminton - Mužská dvouhra Opava 13 1162
228. Kozak M. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 18 1161
229. Kukal J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 14 1161
230. Vopátek V. Badminton - Mužská dvouhra Praha 12 1160
231. JaS Badminton - Smíšená čtyřhra Praha 75 1158
232. Hruška V. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 63 1156
233. Lehman V. Badminton - Mužská dvouhra Most 22 1156
234. Mirek a Kája Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 14 1156
235. Vidrnová V. Badminton - Ženská dvouhra Lhota pod Libčany 13 1156
236. Bochňák Z. Badminton - Mužská dvouhra Opava 15 1154
237. chovančík j. Badminton - Mužská dvouhra frýdek-místek 15 1152
238. Ptáček P. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 88 1149
239. Ledvinková K. Badminton - Ženská dvouhra Opava 14 1149
240. Pekárková D. Badminton - Ženská dvouhra Frýdek-Místek 11 1149
241. Taške Ť. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 215 1148
242. Šnejdr M. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 103 1148
243. Žídek P. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 19 1148
244. Chovančík P. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 32 1147
245. Skoupý J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 30 1146
246. Klimeš T. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 16 1146
247. Nguyen D. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 11 1145
248. Martinková L. Badminton - Ženská dvouhra Frýdek-Místek 15 1144
249. Motyka M. Badminton - Mužská dvouhra Havířov - Šumbark 34 1143
250. Pionýři Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 68 1142
251. Chrapek R. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 35 1141
252. Žoček L. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 26 1139
253. Kohlertová D. Badminton - Ženská dvouhra Hradec Králové 17 1138
254. Vyleťal T. Badminton - Mužská dvouhra Pardubice 25 1137
255. Krasny P. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 65 1136
256. Kůstka M. Badminton - Mužská dvouhra ústí nad labem 40 1136
257. Křivánek V. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 14 1136
258. Pazdera M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 76 1135
259. Podlesný T. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 73 1135
260. Bučková Š. Badminton - Ženská dvouhra Horní Těrlicko 41 1130
261. Čoček V. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 41 1130
262. Urválková T. Badminton - Ženská dvouhra Hradec Králové 31 1130
263. Iveta a Richard Badminton - Smíšená čtyřhra Ústí nad Labem 13 1130
264. Sládek P. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 24 1129
265. Borovec J. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 19 1129
266. Lukášek T. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 32 1128
267. M&M Badminton - Čtyřhra mužů Paskov 46 1127
268. Táborská T. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 13 1127
269. Vojta J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 32 1125
270. Žáček P. Badminton - Mužská dvouhra Hlučín 33 1124
271. Beťák A. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 24 1124
272. Rožníček P. Badminton - Mužská dvouhra Praha 13 1121
273. Horáček M. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 17 1119
274. Hálová M. Badminton - Ženská dvouhra Ostrava 26 1117
275. Krejčí J. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 34 1114
276. Milec T. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Kralove 31 1111
277. Fufíci Badminton - Smíšená čtyřhra Frýdek Místek 16 1111
278. Buglova T. Badminton - Ženská dvouhra Havířov 16 1110
279. Sumbal P. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 84 1109
280. Janoš P. Badminton - Mužská dvouhra Ústi nad Labem 66 1109
281. Paulus D. Badminton - Mužská dvouhra Praha 20 1109
282. Klimeš T. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 107 1104
283. Podraza J. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 39 1104
284. Holeček R. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 35 1104
285. Karpíšek J. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek - Místek 96 1103
286. Zajíc P. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 16 1103
287. Moravec PETR Badminton - Mužská dvouhra Paskov 12 1101
288. Holub R. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 19 1099
289. Pešek T. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 10 1099
290. Šponar Z. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 55 1098
291. Černá N. Badminton - Ženská dvouhra Most 17 1096
292. Kuric V. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 12 1095
293. Poljak M. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 73 1093
294. Koza J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 67 1092
295. Klíma M. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 30 1092
296. Maláková M. Badminton - Ženská dvouhra Ostrava 24 1091
297. Šiňorová S. Badminton - Ženská dvouhra Most 14 1090
298. Ekl K. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 72 1088
299. Vitiska P. Badminton - Mužská dvouhra Krupka 10 1086
300. Lambert F. Badminton - Mužská dvouhra Kopidlno 19 1085
301. Kabeláč R. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 16 1083
302. Petr a Martin Badminton - Čtyřhra mužů Paskov 16 1079
303. Bařáková M. Badminton - Ženská dvouhra Havířov 11 1073
304. Vašnovská M. Badminton - Mužská dvouhra Frydek-Mistek 13 1065
305. Marek a Radim Badminton - Čtyřhra mužů Paskov 43 1059
306. Petr & Adam Badminton - Čtyřhra mužů Paskov 62 1058
307. Mráček Z. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 79 1048
308. Hudec J. Badminton - Mužská dvouhra Most 22 1037
309. Turek L. Badminton - Mužská dvouhra Teplice Hudcov 11 1037
310. Cebulova M. Badminton - Ženská dvouhra Ostrava 16 1034
311. Dubský P. Badminton - Mužská dvouhra Praha 21 1032
312. Filip M. Badminton - Mužská dvouhra Praha 28 1028
313. Krchňák J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 18 1024
314. Kopták J. Badminton - Mužská dvouhra Staříč 120 1020
315. MH Badminton - Smíšená čtyřhra Praha 39 1020
316. Matyášová T. Badminton - Ženská dvouhra Staré Hradiště 16 1018
317. Jíra J. Badminton - Mužská dvouhra Košťany 34 1016
318. Kičmer J. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 64 1008
319. Beran J. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 20 1006
320. Stránský K. Badminton - Mužská dvouhra Pardubice 21 1001
321. Březina R. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 19 997
322. Murarik J. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 14 994
323. Cichrová L. Badminton - Ženská dvouhra Praha 86 990
324. Bernatikova K. Badminton - Ženská dvouhra Havířov 61 984
325. Black M. Badminton - Ženská dvouhra Vratimov 19 975
326. Bár R. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 76 956
327. Klimša D. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 29 950
328. Polesný J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 65 934
329. Olbrecht M. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 78 893