Profil Sport a disciplína Město Zápasy Ranking
1. Hála M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 894 1913
2. Hanuš M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 499 1783
3. Krček B. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 258 1736
4. Hykyš D. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 33 1662
5. Páral S. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 133 1597
6. Sýkora T. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 56 1593
7. Opata Z. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 341 1570
8. Oliverius V. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 115 1547
9. Fousek M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 76 1540
10. Novák M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 536 1537
11. Need more Speed Badminton - Čtyřhra mužů Praha 60 1511
12. Svoboda P. Badminton - Mužská dvouhra Praha 60 1508
13. Pat a Mat Badminton - Čtyřhra mužů Ústí nad Labem 34 1499
14. Kostka T. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 44 1480
15. Kořený T. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 21 1477
16. Vyoral P. Badminton - Mužská dvouhra Praha 33 1465
17. UNO Badminton - Čtyřhra mužů Praha 48 1462
18. Streit V. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 31 1457
19. Krejčí O. Badminton - Mužská dvouhra 304 1451
20. Zahradník R. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 257 1445
21. Silovský T. Badminton - Mužská dvouhra Praha 26 1444
22. Václavík J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 153 1442
23. Hruška J. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 28 1436
24. Brunc J. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 19 1435
25. Hora L. Badminton - Mužská dvouhra Praha 30 1430
26. Seidl V. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 838 1426
27. Marsín P. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 34 1422
28. Páral M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 363 1415
29. Novotný V. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 122 1415
30. Sláma V. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 60 1408
31. Sliva-Rejda Badminton - Čtyřhra mužů Dobrá 35 1405
32. Puškár J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 29 1403
33. Telecky J. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 17 1402
34. Mičánek D. Badminton - Mužská dvouhra Opava 16 1399
35. Peřina J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 86 1398
36. Oros M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 30 1396
37. Ondříšek L. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 25 1396
38. Mája a Břeťa Badminton - Smíšená čtyřhra Ústí nad Labem 45 1395
39. Skalický M. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 83 1392
40. Javůrková Z. Badminton - Ženská dvouhra Ústí nad Labem 40 1389
41. Strnad P. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 60 1387
42. Vaněk O. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 32 1386
43. Petroš M. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 79 1382
44. Smilová V. Badminton - Ženská dvouhra Ústí nad Labem 63 1377
45. Ro Ro Badminton - Čtyřhra mužů Paskov 53 1375
46. Mayer V. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 175 1372
47. Kubacka V. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 118 1372
48. Hendrych P. Badminton - Mužská dvouhra Praha 42 1372
49. Sliva-Rutar Badminton - Čtyřhra mužů Dobrá 17 1372
50. Košťál Z. Badminton - Mužská dvouhra Praha 106 1370
51. Novotný M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 29 1370
52. Lanča J. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 12 1368
53. Koval M. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 26 1366
54. Chmela Z. Badminton - Mužská dvouhra Zlín 18 1363
55. Vodrážka J. Badminton - Mužská dvouhra Most 14 1362
56. Kandl J. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 24 1361
57. Winkler J. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 16 1358
58. Novák J. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 17 1357
59. Oburka T. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 16 1357
60. Günther R. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 10 1357
61. Janda P. Badminton - Mužská dvouhra Most 14 1354
62. Dvořák P. Badminton - Mužská dvouhra Praha 66 1353
63. Myšík T. Badminton - Mužská dvouhra Pardubice 12 1351
64. Pálek T. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 44 1350
65. Konečný J. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 40 1348
66. Holain J. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 10 1347
67. Vašina A. Badminton - Mužská dvouhra Pardubice 14 1346
68. Šimpach J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 171 1345
69. Lenka a Tomáš Badminton - Smíšená čtyřhra Ústí nad Labem 21 1344
70. Svoboda J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 12 1343
71. Stejskal M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 136 1341
72. Silouši Badminton - Čtyřhra mužů Praha 48 1341
73. Mareš M. Badminton - Mužská dvouhra Turnov 16 1339
74. Chalupský J. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 16 1339
75. Broz P. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 12 1338
76. Levý A. Badminton - Mužská dvouhra Kladno 20 1337
77. Zahradník L. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 173 1331
78. Pat&Mat Badminton - Čtyřhra mužů Praha 18 1331
79. Novotňáci Badminton - Čtyřhra mužů Ústí nad Labem 21 1328
80. Plíva P. Badminton - Mužská dvouhra Turnov 17 1327
81. Szczypka-Stebel Badminton - Čtyřhra mužů Dobrá 52 1326
82. horák p. Badminton - Mužská dvouhra Praha 32 1326
83. Harvan L. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 193 1325
84. Gromann R. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 19 1325
85. Mironidis R. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 79 1324
86. Rennét J. Badminton - Mužská dvouhra Turnov 16 1323
87. Prekop P. Badminton - Mužská dvouhra Zlín 15 1323
88. Melichar ". Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 311 1322
89. Rejda L. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 47 1322
90. Lodin J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 37 1321
91. Therrat M. Badminton - Mužská dvouhra Praha 12 1318
92. Urban M. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 17 1317
93. Beckert M. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 10 1317
94. Herman D. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 79 1314
95. Jinek J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 174 1312
96. Gawlik M. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 29 1312
97. Janošek R. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 75 1311
98. Guerrieri Badminton - Smíšená čtyřhra Ostrava 29 1311
99. Pekelníci Badminton - Smíšená čtyřhra Praha 24 1311
100. Holaň F. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 42 1310
101. P. D. Badminton - Mužská dvouhra Turnov 16 1306
102. Holub J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 164 1305
103. Charvát J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 112 1305
104. Zeman J. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 13 1305
105. Otawová-Zvonek Badminton - Smíšená čtyřhra Dobrá 32 1304
106. Daňko R. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 27 1303
107. Brachaczek T. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 17 1303
108. Procházka R. Badminton - Mužská dvouhra Most 11 1301
109. 2LP Badminton - Čtyřhra mužů Praha 60 1297
110. Sochůrek J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 61 1295
111. Savarij J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 25 1295
112. Vojtěchovský D. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 98 1294
113. David P. Badminton - Mužská dvouhra Praha 31 1293
114. German T. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 17 1293
115. Stejskal D. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 106 1291
116. Pavlíček D. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 64 1291
117. Pobuda L. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 16 1289
118. Zuzka a Vašek Badminton - Smíšená čtyřhra Ústí nad Labem 14 1289
119. Setlová-Tomášek Badminton - Smíšená čtyřhra Dobrá 48 1288
120. Nonstop Badminton - Smíšená čtyřhra Praha 36 1288
121. Svoboda M. Badminton - Mužská dvouhra Praha 23 1287
122. Kuřina V. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 15 1287
123. Štěpánka a Ondra Badminton - Smíšená čtyřhra Ústí nad Labem 45 1285
124. Buček T. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 23 1285
125. Klisky R. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 24 1284
126. Mi&Ro Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 20 1284
127. Mára a Pája Badminton - Čtyřhra mužů Praha 12 1282
128. Střelka T. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 15 1281
129. Furman V. Badminton - Mužská dvouhra Praha 35 1280
130. Mayer M. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 12 1279
131. Koudelová-Kocich Badminton - Smíšená čtyřhra Dobrá 44 1278
132. Holub J. Badminton - Mužská dvouhra Opava 10 1275
133. Majer O. Badminton - Mužská dvouhra Most 13 1274
134. Hepprová E. Badminton - Ženská dvouhra Opava 13 1273
135. DáMa Badminton - Smíšená čtyřhra Praha 12 1270
136. Peca M. Badminton - Mužská dvouhra Praha 42 1267
137. Gnojek M. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 19 1265
138. Bojko J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 459 1264
139. Vopat J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 14 1263
140. Naumovič V. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 240 1262
141. Chládek J. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 68 1262
142. Týřl P. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 20 1262
143. Heidler-Tomášek Badminton - Čtyřhra mužů Dobrá 35 1261
144. Berka T. Badminton - Mužská dvouhra Turnov 16 1260
145. Hanečák T. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 39 1259
146. pajapaja Badminton - Smíšená čtyřhra Praha 53 1258
147. Culek J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 27 1258
148. Čech L. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 33 1257
149. Damek J. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 16 1257
150. Riemel D. Badminton - Mužská dvouhra Opava 15 1257
151. Dejdar M. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 32 1256
152. Petr & Adam Badminton - Čtyřhra mužů Ostrava 27 1256
153. Lindovská Z. Badminton - Ženská dvouhra Opava 14 1256
154. Domas M. Badminton - Mužská dvouhra Praha 12 1256
155. Martin s Michalem P. Badminton - Čtyřhra mužů Paskov 11 1256
156. Marcaník T. Badminton - Mužská dvouhra Zlín 15 1255
157. Nágl V. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 10 1254
158. SECOŇ K. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 40 1253
159. Štefek M. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 40 1253
160. Michal a Romana Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 10 1251
161. Nguyen M. Badminton - Mužská dvouhra Praha 35 1250
162. Kašpárek L. Badminton - Mužská dvouhra Zlín 10 1250
163. Sasín Z. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 15 1249
164. Mihalik O. Badminton - Mužská dvouhra Pardubice 14 1249
165. Smrček S. Badminton - Mužská dvouhra Most 16 1248
166. Pešta T. Badminton - Mužská dvouhra Praha 11 1248
167. Gelnar R. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 15 1247
168. Günter L. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 14 1247
169. T+O Badminton - Čtyřhra mužů Praha 24 1245
170. Rygar L. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 13 1244
171. Kladivo M. Badminton - Mužská dvouhra Pardubice 11 1243
172. Popek R. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 26 1241
173. Skokani Badminton - Čtyřhra mužů Praha 12 1241
174. Lorem ipsum Badminton - Čtyřhra mužů Praha 23 1240
175. Džubera A. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 24 1238
176. Rajm F. Badminton - Mužská dvouhra Praha 24 1238
177. aznoh a adner Badminton - Čtyřhra mužů Ústí nad Labem 10 1238
178. Valjent P., Valjent M. Badminton - Čtyřhra mužů Ústí nad Labem 20 1237
179. Svitač M. Badminton - Mužská dvouhra Praha 11 1235
180. Indrei J. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 10 1234
181. Lvíčata Badminton - Smíšená čtyřhra Praha 36 1233
182. Peterka J. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 32 1233
183. Pyš S. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 30 1233
184. Pilch D. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 17 1233
185. Rohlíci Badminton - Čtyřhra mužů Ústí nad Labem 16 1233
186. Žilková P. Badminton - Ženská dvouhra Praha 34 1232
187. Hirschkorn J. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 24 1232
188. Svagera V. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 14 1232
189. Winkiki Badminton - Smíšená čtyřhra Praha 10 1232
190. Friml M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 71 1231
191. Balon M. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 12 1231
192. Batman a Wonder-women Badminton - Smíšená čtyřhra Ústí nad Labem 40 1230
193. Ožanová-Vyvial Badminton - Smíšená čtyřhra Dobrá 32 1230
194. Čoček V. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 17 1230
195. Janak M. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 51 1229
196. T+M Badminton - Čtyřhra mužů Praha 24 1229
197. Šiška Z. Badminton - Mužská dvouhra Zlín 10 1229
198. Babczynski P. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 38 1228
199. Tesařík D. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 20 1228
200. Dobšovič A. Badminton - Mužská dvouhra Praha 13 1228
201. Janků K. Badminton - Ženská dvouhra Opava 12 1228
202. Humhal J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 12 1228
203. Pěkník V. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 21 1227
204. Nedvěd O. Badminton - Mužská dvouhra Praha 12 1227
205. Branda V. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 16 1225
206. Dušek P. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 13 1225
207. Sládek T. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 10 1225
208. Fusek P. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 24 1224
209. Dvořák L. Badminton - Mužská dvouhra Most 15 1224
210. Fink P. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 14 1224
211. Pszczolka L. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 13 1224
212. Krůta J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 10 1223
213. Blažek A. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 39 1221
214. Dlask M. Badminton - Mužská dvouhra Praha 12 1221
215. Vondrák O. Badminton - Mužská dvouhra Praha 18 1219
216. Klokan L. Badminton - Mužská dvouhra 135 1218
217. Graeber J. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 18 1218
218. Fasnerova V. Badminton - Ženská dvouhra Praha 10 1218
219. Maňásek V. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 88 1217
220. VOVS Badminton - Čtyřhra mužů Praha 18 1217
221. Tóth M. Badminton - Mužská dvouhra Most 14 1217
222. Šimek K. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 18 1216
223. benda m. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 12 1216
224. Lavičková J. Badminton - Ženská dvouhra Ústí nad Labem 99 1214
225. Schweika R. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 39 1214
226. Cerman V. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 10 1214
227. Hermann P. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 18 1213
228. Kuchařík M. Badminton - Mužská dvouhra Praha 14 1213
229. Nadažy-Rutar Badminton - Čtyřhra mužů Dobrá 22 1212
230. Mrskoš S. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 15 1212
231. Všechno je jinak Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 71 1209
232. Lukáš - Jana Badminton - Smíšená čtyřhra Ústí nad Labem 16 1207
233. Vacek K. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 13 1207
234. Bolek a Lolek Badminton - Čtyřhra mužů Ústí nad Labem 13 1207
235. Lachman V. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 13 1206
236. Pacovská D. Badminton - Ženská dvouhra Ústí nad Labem 86 1205
237. Jindra + Míra (ÚL) Badminton - Smíšená čtyřhra Děčín 11 1205
238. Oršulík P. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 49 1204
239. Bosák-Ptáček Badminton - Čtyřhra mužů Dobrá 23 1204
240. Louda D. Badminton - Mužská dvouhra Turnov 17 1204
241. Sourada P. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 32 1203
242. Cina P. Badminton - Mužská dvouhra Praha 12 1203
243. Rigot J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 12 1203
244. Madzia J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 38 1202
245. Kettner T. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 14 1202
246. Jelínek J. Badminton - Mužská dvouhra Most 10 1202
247. Valenta V. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 94 1201
248. Klement P. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 15 1201
249. Podraza J. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 11 1201
250. Kobliha M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 40 1200
251. Urválková T. Badminton - Ženská dvouhra Hradec Králové 21 1200
252. Mára Z. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 14 1200
253. Franců R. Badminton - Mužská dvouhra Turnov 14 1199
254. Fryč M. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 37 1198
255. Maretka A. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 23 1198
256. Přerostová P. Badminton - Ženská dvouhra Teplice 15 1198
257. Skotnica M. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 29 1197
258. Stiborek T. Badminton - Mužská dvouhra Praha 12 1197
259. Němeček J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 10 1197
260. Hora V. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 14 1196
261. Fojtík R. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 11 1196
262. John Z. Badminton - Mužská dvouhra Praha 22 1195
263. Šteffan H. Badminton - Mužská dvouhra Turnov 15 1195
264. Melen J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 17 1194
265. Lukášek T. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 13 1193
266. Kohlert J. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 12 1193
267. Chochol L. Badminton - Mužská dvouhra 194 1192
268. Staněk J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 14 1191
269. Kudr T. Badminton - Mužská dvouhra Opava 11 1191
270. Kami @ Mart Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 122 1190
271. Studenič J. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 16 1190
272. Fišerová L. Badminton - Ženská dvouhra Teplice 13 1190
273. Kotas M. Badminton - Mužská dvouhra Praha 29 1188
274. Urban L. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 34 1187
275. Vyvial L. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 16 1187
276. Daniela a Míra Badminton - Smíšená čtyřhra Ústí nad Labem 10 1186
277. Ječný T. Badminton - Mužská dvouhra Turnov 14 1185
278. Lampart V. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 13 1184
279. Mette V. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 10 1184
280. Neustupa M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 91 1183
281. JaS Badminton - Smíšená čtyřhra Praha 58 1183
282. Škoda J. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 10 1183
283. Michal V. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 10 1182
284. Grofová K. Badminton - Ženská dvouhra Ústí nad Labem 13 1180
285. Rebenda J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 329 1179
286. MarTinka Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 12 1179
287. Krasny P. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 47 1178
288. Sáblík M. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 19 1178
289. Černý taxi Badminton - Čtyřhra mužů Praha 11 1178
290. Motloch D. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 11 1178
291. Kukal J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 13 1177
292. Starší generace Badminton - Čtyřhra mužů Ústí nad Labem 10 1177
293. Hobíci Badminton - Čtyřhra mužů Praha 34 1176
294. Zvára M. Badminton - Mužská dvouhra Praha 13 1175
295. Hoskovcová S. Badminton - Ženská dvouhra Praha 59 1174
296. Hálová M. Badminton - Ženská dvouhra Ostrava 14 1174
297. Bučková Š. Badminton - Ženská dvouhra Havířov 22 1173
298. Vintera D. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 42 1172
299. Karpíšek J. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 21 1172
300. Holeček R. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 15 1171
301. Josefus J. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 15 1170
302. Hammerle P. Badminton - Mužská dvouhra Most 14 1170
303. Kolman J. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 11 1170
304. Kozák P. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 11 1170
305. Sima R. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 10 1170
306. Krejčí J. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 25 1169
307. Krupa T. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 22 1169
308. Pleskot V. Badminton - Mužská dvouhra Turnov 14 1169
309. Zavadilová T., Zavadil J. Badminton - Smíšená čtyřhra Ústí nad Labem 13 1169
310. Týřl P. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 27 1168
311. Walica D. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 14 1168
312. Motyka M. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 25 1167
313. Koch J. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 10 1167
314. Lehman V. Badminton - Mužská dvouhra Most 11 1165
315. Žák R. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 10 1164
316. Růžek M. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 41 1162
317. Zdenda a Honza Badminton - Čtyřhra mužů Ústí nad Labem 11 1162
318. Fukala M. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 16 1160
319. Šnejdr M. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 96 1157
320. Pécsiová M. Badminton - Ženská dvouhra Opava 14 1157
321. Novotný T. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 12 1157
322. Bochňák Z. Badminton - Mužská dvouhra Opava 10 1157
323. Hofman J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 114 1156
324. Hrnčál Z. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 38 1156
325. Matz D. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 11 1156
326. Rejda-Weberová Badminton - Čtyřhra mužů Dobrá 12 1155
327. Vlček K. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 87 1154
328. Vobecký J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 34 1153
329. Vejarano E. Badminton - Mužská dvouhra Zlín 14 1153
330. Bárta P. Badminton - Mužská dvouhra Praha 12 1153
331. Ptáček P. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 84 1152
332. Zástava J. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 35 1152
333. Žáček P. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 23 1152
334. Skoupý J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 17 1152
335. Jirka a Martin Badminton - Čtyřhra mužů Ústí nad Labem 27 1151
336. Trubačová T. Badminton - Ženská dvouhra Teplice 17 1150
337. Němeček D. Badminton - Mužská dvouhra Opava 10 1150
338. Schejbal Š. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 22 1149
339. culkova P. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 18 1148
340. Velička ,. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 10 1148
341. Murzyn Z. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 15 1147
342. Ledvinková K. Badminton - Ženská dvouhra Opava 10 1147
343. Pionýři Badminton - Smíšená čtyřhra Paskov 57 1146
344. Beťák A. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 12 1146
345. Chrapek R. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 22 1145
346. Taške Ť. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 211 1144
347. Kopták J. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 14 1143
348. Koželuh P. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 33 1142
349. Cikán R. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 23 1142
350. Dvořák P. Badminton - Mužská dvouhra Praha 12 1142
351. Přeček T. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 10 1142
352. Janoš P. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 55 1141
353. Melicherík J. Badminton - Mužská dvouhra Liberec 13 1141
354. Filip M. Badminton - Mužská dvouhra Praha 12 1141
355. Sumbal P. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 28 1140
356. Plch R. Badminton - Mužská dvouhra Praha 21 1140
357. M&M Badminton - Čtyřhra mužů Paskov 38 1139
358. Smotlacha J. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 20 1139
359. Jesipčuk R. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 11 1138
360. Podlesný T. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 37 1137
361. Vojta J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 21 1137
362. Kubat A. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 21 1137
363. Kuběna L. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 20 1137
364. Klaczaková M. Badminton - Ženská dvouhra Havířov 12 1135
365. Sestry v akci Badminton - Čtyřhra žen Ústí nad Labem 18 1132
366. Nedvědová L. Badminton - Ženská dvouhra Praha 12 1132
367. Proch R. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 10 1132
368. Hůdová M. Badminton - Ženská dvouhra Ústí nad Labem 175 1131
369. RYZÍ TEAM Badminton - Čtyřhra mužů Praha 15 1131
370. Koza J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 60 1130
371. Smutková V. Badminton - Ženská dvouhra Havířov 18 1130
372. Nowak-Kožušník Badminton - Čtyřhra mužů Dobrá 16 1128
373. Žoček L. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 11 1124
374. Hamanová L. Badminton - Ženská dvouhra Praha 12 1122
375. Iveta a Richard Badminton - Smíšená čtyřhra Ústí nad Labem 11 1122
376. Kostka O. Badminton - Mužská dvouhra Praha 11 1122
377. Chadimová A. Badminton - Ženská dvouhra Liberec 10 1122
378. Zajíc P. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 13 1121
379. Andrejčák D. Badminton - Mužská dvouhra Praha 12 1121
380. Urban R. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 11 1119
381. Zikmund J. Badminton - Mužská dvouhra Turnov 15 1117
382. Kůstka M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 33 1116
383. Riedl M. Badminton - Mužská dvouhra Paskov 18 1116
384. Novotná V. Badminton - Ženská dvouhra Frýdek-Místek 14 1116
385. Meissner M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 10 1116
386. Novotný G. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 33 1114
387. Havlíková P. Badminton - Ženská dvouhra Praha 18 1113
388. Řehák J. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 15 1113
389. Kafka-Strakoš Badminton - Čtyřhra mužů Dobrá 54 1111
390. Mudroch H. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 11 1110
391. Pazdera M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 66 1104
392. Mikesch V. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 21 1104
393. Konopka L. Badminton - Mužská dvouhra Turnov 15 1104
394. R@R Havířov Badminton - Čtyřhra mužů Paskov 11 1104
395. Maláková M. Badminton - Ženská dvouhra Ostrava 22 1102
396. Kopecká M. Badminton - Ženská dvouhra Liberec 10 1101
397. Budka Z. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 22 1099
398. Bernatikova K. Badminton - Ženská dvouhra Havířov 21 1099
399. Štramberský M. Badminton - Mužská dvouhra Zlín 15 1099
400. Chodurová M. Badminton - Ženská dvouhra Frýdek-Místek 10 1099
401. Kastlova N. Badminton - Ženská dvouhra Teplice 10 1099
402. Šplíchal J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 25 1098
403. Luc P. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 14 1098
404. Klíma M. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 21 1097
405. Klokan J. Badminton - Mužská dvouhra Praha 12 1097
406. Zástava R. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 11 1095
407. Vrubel M. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 13 1094
408. Zeleňák M. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 13 1093
409. Vlček D. Badminton - Mužská dvouhra Havířov 51 1091
410. Možný J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 23 1091
411. Hovorková Š. Badminton - Ženská dvouhra 83 1089
412. MH Badminton - Smíšená čtyřhra Praha 17 1088
413. Milec T. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 19 1087
414. Nowak-Čech Badminton - Čtyřhra mužů Dobrá 36 1083
415. Mandovcová P. Badminton - Ženská dvouhra Ústí nad Labem 26 1083
416. Rezek M. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 47 1082
417. Bagrista a jeho žena Badminton - Smíšená čtyřhra Ústí nad Labem 32 1080
418. Sochorová E. Badminton - Ženská dvouhra Teplice 17 1077
419. Hruška V. Badminton - Mužská dvouhra Hradec Králové 33 1072
420. Hudec J. Badminton - Mužská dvouhra Most 12 1071
421. Mráček Z. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 70 1070
422. Neutron-Rich Fuel Element Badminton - Čtyřhra mužů Praha 11 1070
423. Santariusová-Fojtík Badminton - Smíšená čtyřhra Dobrá 12 1069
424. Lambot J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 24 1066
425. Krejčí J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 12 1065
426. Zemděd Badminton - Čtyřhra mužů Praha 35 1060
427. Povodní název se nelíbal Badminton - Smíšená čtyřhra Praha 16 1057
428. Ekl K. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 60 1055
429. Hudečková P. Badminton - Ženská dvouhra Ostrava 11 1055
430. Stránský K. Badminton - Mužská dvouhra Pardubice 12 1054
431. Kičmer J. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 43 1052
432. Jíra J. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 17 1046
433. Ševčík A. Badminton - Mužská dvouhra Ostrava 13 1046
434. Jirakova V. Badminton - Ženská dvouhra Teplice 42 1043
435. Bojko B. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 26 1043
436. Bravenec M. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 16 1039
437. Lucka+Zuzka Badminton - Čtyřhra žen Praha 34 1037
438. Žák M. Badminton - Mužská dvouhra Turnov 16 1037
439. Cichrová L. Badminton - Ženská dvouhra Praha 63 1036
440. Soušková G. Badminton - Ženská dvouhra Ústí nad Labem 12 1027
441. Lambert F. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 16 1024
442. Vítová L. Badminton - Ženská dvouhra Ústí nad Labem 17 1023
443. Polesný J. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 46 1013
444. Lupinsky K. Badminton - Mužská dvouhra Teplice 41 1012
445. Kvintová-Herec Badminton - Smíšená čtyřhra Dobrá 50 1009
446. Rosenkranc L. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 102 967
447. Klimša D. Badminton - Mužská dvouhra Frýdek-Místek 21 966
448. Rysner T. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 35 963
449. Drobec R. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 28 936
450. Jůzl T. Badminton - Mužská dvouhra Ústí nad Labem 33 909