Profil Sport a disciplína  
1. Hála M. Badminton - Mužská dvouhra 42
2. Seidl V. Badminton - Mužská dvouhra 24
3. Hanuš M. Badminton - Mužská dvouhra 23
4. Krček B. Badminton - Mužská dvouhra 15
5. Zahradník R. Badminton - Mužská dvouhra 9
6. Szczypka-Stebel Badminton - Čtyřhra mužů 5
7. Krček B. Crossminton - Mužská dvouhra 5
8. Bojko J. Badminton - Mužská dvouhra 4
9. Kašpar R. Badminton - Mužská dvouhra 4
10. Opata Z. Badminton - Mužská dvouhra 4
11. Hykyš D. Badminton - Mužská dvouhra 3
12. Bůček s koblihou Badminton - Čtyřhra mužů 3
13. Hrabák V. Badminton - Mužská dvouhra 3
14. Hála M. Crossminton - Mužská dvouhra 3
15. Hrotek F. Stolní tenis - Mužská dvouhra 3
16. Hnilicová J. Badminton - Ženská dvouhra 2
17. Sliva-Rutar Badminton - Čtyřhra mužů 2
18. Krňová Anička Stolní tenis - Mužská dvouhra 2
19. Telecky J. Badminton - Mužská dvouhra 2
20. Maux T. Badminton - Mužská dvouhra 2
21. Rieger V. Stolní tenis - Mužská dvouhra 2
22. Rek Martin Stolní tenis - Mužská dvouhra 2
23. Krejčí O. Crossminton - Mužská dvouhra 2
24. Novák M. Badminton - Mužská dvouhra 2
25. Mayer V. Badminton - Mužská dvouhra 2
26. Melichar ". Badminton - Mužská dvouhra 2
27. Lalouček J. Tenis - Mužská dvouhra 2
28. Chochol L. Šipky - Jednotlivci - Muži 2
29. Novotný V. Badminton - Mužská dvouhra 2
30. Švejda M. Badminton - Mužská dvouhra 2
31. Pokorný Adam Stolní tenis - Mužská dvouhra 2
32. Kvintová-Herec Badminton - Smíšená čtyřhra 1
33. Petroš M. Badminton - Mužská dvouhra 1
34. Otawová-Zvonek Badminton - Smíšená čtyřhra 1
35. Setlová-Tomášek Badminton - Smíšená čtyřhra 1
36. Koudelová-Kocich Badminton - Smíšená čtyřhra 1
37. Šubertová-Kocich Badminton - Smíšená čtyřhra 1
38. ONDREJ S. Stolní tenis - Mužská dvouhra 1
39. Sliva-Rejda Badminton - Čtyřhra mužů 1
40. Hanischová E. Badminton - Ženská dvouhra 1
41. Pospíšil Tomáš Badminton - Mužská dvouhra 1
42. Wasylkow Jakub Badminton - Mužská dvouhra 1
43. Nýdrlová Štěpánka Badminton - Smíšená čtyřhra 1
44. Prdelky Plážový volejbal - Mix 1
45. Janík Badminton - Smíšená čtyřhra 1
46. OndVoj Badminton - Čtyřhra mužů 1
47. Michal Komín Badminton - Čtyřhra mužů 1
48. Kuřina V. Badminton - Mužská dvouhra 1
49. Křenová E. Stolní tenis - Ženská dvouhra 1
50. Sokol Nový Malín Fotbal - Mužský fotbal 1
51. Rejda L. Badminton - Mužská dvouhra 1
52. Blondýny Plážový volejbal - Mix 1
53. Lukeš D. Stolní tenis - Mužská dvouhra 1
54. Holain J. Badminton - Mužská dvouhra 1
55. Jan Badminton - Mužská dvouhra 1
56. Otawová-Fojtík Badminton - Smíšená čtyřhra 1
57. Pat&Mat Badminton - Čtyřhra mužů 1
58. Titěra Filip Badminton - Mužská dvouhra 1
59. Nýdrlová Štěpánka Badminton - Ženská dvouhra 1
60. Lžičař Martin Badminton - Mužská dvouhra 1
61. Eisnerová Miroslava Badminton - Mužská dvouhra 1
62. Riedl Michal Badminton - Mužská dvouhra 1
63. X Martin Šipky - Jednotlivci - Muži 1
64. Pospíšil T. Badminton - Mužská dvouhra 1
65. Schoř Marek Badminton - Mužská dvouhra 1
66. Mejzlíková Jana Badminton - Ženská dvouhra 1
67. Mejzlíková Jana - Dočkalová Věra Badminton - Čtyřhra žen 1
68. Opletal Libor - Schoř Marek Badminton - Čtyřhra mužů 1
69. MaSuDaKa Badminton - Smíšená čtyřhra 1
70. Need more Speed Badminton - Čtyřhra mužů 1
71. Svoboda Petr Badminton - Mužská dvouhra 1
72. Flusserová Veronika Badminton - Smíšená čtyřhra 1
73. Chovanec Matěj Badminton - Mužská dvouhra 1
74. Miksova-Moravec Badminton - Smíšená čtyřhra 1
75. Kaiser T. Stolní tenis - Mužská dvouhra 1
76. Zeidlerová Simona Stolní tenis - Ženská dvouhra 1
77. Mráček Tomáš Stolní tenis - Mužská dvouhra 1
78. Poslušný Ondra Stolní tenis - Mužská dvouhra 1
79. Koukal Jakub Stolní tenis - Mužská dvouhra 1
80. Ro Ro Badminton - Čtyřhra mužů 1
81. Robert Robert Badminton - Mužská dvouhra 1
82. Studený - Mičík Badminton - Smíšená čtyřhra 1
83. Líčková - Střižíková Tereza Badminton - Smíšená čtyřhra 1
84. Silovský T. Badminton - Mužská dvouhra 1
85. 1 Badminton - Smíšená čtyřhra 1
86. Mach a Šebestová Badminton - Smíšená čtyřhra 1
87. Franz J. Badminton - Mužská dvouhra 1
88. Bojko B. Badminton - Mužská dvouhra 1
89. Hašek K. Badminton - Mužská dvouhra 1
90. Ryska K. Badminton - Ženská dvouhra 1
91. Niedermayerová M., Niedermayerová A. Badminton - Čtyřhra žen 1
92. Orosová S., Oros M. Badminton - Smíšená čtyřhra 1
93. Kořínek M., Kořínek O. Badminton - Čtyřhra mužů 1
94. Křížová K., Kříž P. Badminton - Smíšená čtyřhra 1
95. NikOn Badminton - Smíšená čtyřhra 1
96. Sýkora T. Badminton - Mužská dvouhra 1
97. Lenka a Tomáš Badminton - Smíšená čtyřhra 1
98. Bolina M. Badminton - Mužská dvouhra 1
99. Týřl P. Badminton - Mužská dvouhra 1
100. Skalický M. Badminton - Mužská dvouhra 1