Profil Sport a disciplína  
1. Hála M. Badminton - Mužská dvouhra 36
2. Seidl V. Badminton - Mužská dvouhra 24
3. Hanuš M. Badminton - Mužská dvouhra 22
4. Krček B. Badminton - Mužská dvouhra 15
5. Zahradník R. Badminton - Mužská dvouhra 9
6. Krček B. Crossminton - Mužská dvouhra 5
7. Kašpar R. Badminton - Mužská dvouhra 4
8. Szczypka-Stebel Badminton - Čtyřhra mužů 4
9. Bojko J. Badminton - Mužská dvouhra 3
10. Hála M. Crossminton - Mužská dvouhra 3
11. Hykyš D. Badminton - Mužská dvouhra 3
12. Opata Z. Badminton - Mužská dvouhra 3
13. Bůček s koblihou Badminton - Čtyřhra mužů 3
14. Hrabák V. Badminton - Mužská dvouhra 3
15. Hrotek F. Stolní tenis - Mužská dvouhra 2
16. Lalouček J. Tenis - Mužská dvouhra 2
17. Maux T. Badminton - Mužská dvouhra 2
18. Hnilicová J. Badminton - Ženská dvouhra 2
19. Chochol L. Šipky - Jednotlivci - Muži 2
20. Krejčí O. Crossminton - Mužská dvouhra 2
21. Novák M. Badminton - Mužská dvouhra 2
22. Švejda M. Badminton - Mužská dvouhra 2
23. Melichar ". Badminton - Mužská dvouhra 2
24. Novotný V. Badminton - Mužská dvouhra 2
25. Michal Komín Badminton - Čtyřhra mužů 1
26. Prdelky Plážový volejbal - Mix 1
27. OndVoj Badminton - Čtyřhra mužů 1
28. Janík Badminton - Smíšená čtyřhra 1
29. Blondýny Plážový volejbal - Mix 1
30. Nýdrlová Štěpánka Badminton - Smíšená čtyřhra 1
31. Wasylkow Jakub Badminton - Mužská dvouhra 1
32. Cikautxo Fotbal - Mužský fotbal 1
33. Peterka J. Badminton - Mužská dvouhra 1
34. O Sára Badminton - Smíšená čtyřhra 1
35. Schreiber R. Tenis - Mužská dvouhra 1
36. Zajíček R. Stolní tenis - Mužská dvouhra 1
37. Novotňáci Badminton - Čtyřhra mužů 1
38. Mach a Šebestová Badminton - Smíšená čtyřhra 1
39. Jan Badminton - Mužská dvouhra 1
40. Hanischová E. Badminton - Ženská dvouhra 1
41. Novotný M. Badminton - Mužská dvouhra 1
42. Pospíšil Tomáš Badminton - Mužská dvouhra 1
43. Slávisti Fotbal - Mužský fotbal 1
44. Sokol Nový Malín Fotbal - Mužský fotbal 1
45. Rieger V. Stolní tenis - Mužská dvouhra 1
46. Ro Ro Badminton - Čtyřhra mužů 1
47. Robert Robert Badminton - Mužská dvouhra 1
48. Studený - Mičík Badminton - Smíšená čtyřhra 1
49. Líčková - Střižíková Tereza Badminton - Smíšená čtyřhra 1
50. Sliva-Rutar Badminton - Čtyřhra mužů 1
51. muž první Badminton - Mužská dvouhra 1
52. Pat&Mat Badminton - Čtyřhra mužů 1
53. Titěra Filip Badminton - Mužská dvouhra 1
54. Nýdrlová Štěpánka Badminton - Ženská dvouhra 1
55. Lžičař Martin Badminton - Mužská dvouhra 1
56. Rek Martin Stolní tenis - Mužská dvouhra 1
57. Pokorný Adam Stolní tenis - Mužská dvouhra 1
58. Rejda L. Badminton - Mužská dvouhra 1
59. Lukeš D. Stolní tenis - Mužská dvouhra 1
60. Setlová-Tomášek Badminton - Smíšená čtyřhra 1
61. Kvintová-Herec Badminton - Smíšená čtyřhra 1
62. Šubertová-Kocich Badminton - Smíšená čtyřhra 1
63. Otawová-Fojtík Badminton - Smíšená čtyřhra 1
64. Flusserová Veronika Badminton - Smíšená čtyřhra 1
65. Chovanec Matěj Badminton - Mužská dvouhra 1
66. Miksova-Moravec Badminton - Smíšená čtyřhra 1
67. Kaiser T. Stolní tenis - Mužská dvouhra 1
68. Zeidlerová Simona Stolní tenis - Ženská dvouhra 1
69. Eisnerová Miroslava Badminton - Mužská dvouhra 1
70. Franz J. Badminton - Mužská dvouhra 1
71. Strnad P. Badminton - Mužská dvouhra 1
72. Oros M. Badminton - Mužská dvouhra 1
73. Pálek T. Badminton - Mužská dvouhra 1
74. Pešek D. Badminton - Mužská dvouhra 1
75. Bojko B. Badminton - Mužská dvouhra 1
76. Hašek K. Badminton - Mužská dvouhra 1
77. Ryska K. Badminton - Ženská dvouhra 1
78. Niedermayerová M., Niedermayerová A. Badminton - Čtyřhra žen 1
79. Orosová S., Oros M. Badminton - Smíšená čtyřhra 1
80. Kořínek M., Kořínek O. Badminton - Čtyřhra mužů 1
81. Zahradník R. Tenis - Mužská dvouhra 1
82. Málek M. Badminton - Mužská dvouhra 1
83. Juránek P. Badminton - Mužská dvouhra 1
84. Fabián M. Badminton - Mužská dvouhra 1
85. Kostka T. Badminton - Mužská dvouhra 1
86. Hájek O. Badminton - Mužská dvouhra 1
87. Fousek M. Badminton - Mužská dvouhra 1
88. Stejskal M. Badminton - Mužská dvouhra 1
89. Krejčí O. Badminton - Mužská dvouhra 1
90. Páral S. Badminton - Mužská dvouhra 1
91. Oliverius V. Badminton - Mužská dvouhra 1
92. Naumovič V. Badminton - Mužská dvouhra 1
93. Křížová K., Kříž P. Badminton - Smíšená čtyřhra 1
94. NikOn Badminton - Smíšená čtyřhra 1
95. Lenka a Tomáš Badminton - Smíšená čtyřhra 1
96. Šemberová, Trešlová Badminton - Čtyřhra žen 1
97. Krejčí, Mánek Badminton - Čtyřhra mužů 1
98. Lalouček J. Crossminton - Mužská dvouhra 1
99. Belyaeva Victoria + Bocharov Anton Badminton - Smíšená čtyřhra 1
100. Radosta B. Tenis - Mužská dvouhra 1