Profil Sport a disciplína  
1. Hála M. Badminton - Mužská dvouhra 51
2. Seidl V. Badminton - Mužská dvouhra 28
3. Hanuš M. Badminton - Mužská dvouhra 26
4. Krček B. Badminton - Mužská dvouhra 16
5. Zahradník R. Badminton - Mužská dvouhra 9
6. Opata Z. Badminton - Mužská dvouhra 7
7. Zajíček R. Stolní tenis - Mužská dvouhra 7
8. Novotný V. Badminton - Mužská dvouhra 6
9. UNO Badminton - Čtyřhra mužů 6
10. Telecky J. Badminton - Mužská dvouhra 6
11. Szczypka-Stebel Badminton - Čtyřhra mužů 5
12. Need more Speed Badminton - Čtyřhra mužů 5
13. Kašpar R. Badminton - Mužská dvouhra 4
14. Bojko J. Badminton - Mužská dvouhra 4
15. Pat a Mat Badminton - Čtyřhra mužů 4
16. Hykyš D. Badminton - Mužská dvouhra 4
17. Petroš M. Badminton - Mužská dvouhra 4
18. Melichar ". Badminton - Mužská dvouhra 4
19. Herman D. Badminton - Mužská dvouhra 4
20. Guerrieri Badminton - Smíšená čtyřhra 3
21. Berka M. Tenis - Mužská dvouhra 3
22. Krejčí O. Šipky - Jednotlivci - Muži 3
23. Vlček J. Tenis - Mužská dvouhra 3
24. Kořený T. Badminton - Mužská dvouhra 3
25. Všechno je jinak Badminton - Smíšená čtyřhra 3
26. Hrabák V. Badminton - Mužská dvouhra 3
27. Culek R. Tenis - Mužská dvouhra 3
28. Kami @ Mart Badminton - Smíšená čtyřhra 3
29. Karásek Z. Stolní tenis - Mužská dvouhra 3
30. Ro Ro Badminton - Čtyřhra mužů 3
31. Pokorný Adam Stolní tenis - Mužská dvouhra 3
32. Hrotek F. Stolní tenis - Mužská dvouhra 3
33. Vyoral P. Badminton - Mužská dvouhra 3
34. Mičánek D. Badminton - Mužská dvouhra 3
35. Streit V. Badminton - Mužská dvouhra 3
36. Bůček s koblihou Badminton - Čtyřhra mužů 3
37. Markéta a Martin Badminton - Smíšená čtyřhra 3
38. Stria L. Tenis - Mužská dvouhra 2
39. Kadaník T. Tenis - Mužská dvouhra 2
40. Fousek M. Badminton - Mužská dvouhra 2
41. Švejda M. Badminton - Mužská dvouhra 2
42. ONDREJ S. Stolní tenis - Mužská dvouhra 2
43. Ondříšek L. Badminton - Mužská dvouhra 2
44. Pavlíček D. Badminton - Mužská dvouhra 2
45. Reischig J. Tenis - Mužská dvouhra 2
46. Silovský T. Badminton - Mužská dvouhra 2
47. Santora M. Tenis - Mužská dvouhra 2
48. Marsín P. Badminton - Mužská dvouhra 2
49. Loněk T. Tenis - Mužská dvouhra 2
50. Pat&Mat Badminton - Čtyřhra mužů 2
51. Oliverius V. Badminton - Mužská dvouhra 2
52. Mayer V. Badminton - Mužská dvouhra 2
53. Javůrková Z. Badminton - Ženská dvouhra 2
54. Blažková Z. Stolní tenis - Ženská dvouhra 2
55. Jiskřičky Volejbal - Šestky - mixy 2
56. Bonobo Milan Badminton - Mužská dvouhra 2
57. Svoboda P. Badminton - Mužská dvouhra 2
58. Novák M. Badminton - Mužská dvouhra 2
59. Mikesch V. Stolní tenis - Mužská dvouhra 2
60. Vodrážka J. Badminton - Mužská dvouhra 2
61. Šašek I. Tenis - Mužská dvouhra 2
62. RitzyBikeCZ eSport - FIFA 2
63. Chochol L. Šipky - Jednotlivci - Muži 2
64. Myšík T. Badminton - Mužská dvouhra 2
65. Krček B. Šipky - Jednotlivci - Muži 2
66. Krňová Anička Stolní tenis - Mužská dvouhra 2
67. Hnilicová J. Badminton - Ženská dvouhra 2
68. Sliva-Rutar Badminton - Čtyřhra mužů 2
69. Schreiber R. Tenis - Mužská dvouhra 2
70. Krupička P. Tenis - Mužská dvouhra 2
71. Maux T. Badminton - Mužská dvouhra 2
72. Lanča J. Badminton - Mužská dvouhra 2
73. Sypták M. Tenis - Mužská dvouhra 2
74. Rek Martin Stolní tenis - Mužská dvouhra 2
75. Rieger V. Stolní tenis - Mužská dvouhra 2
76. Therrat M. Badminton - Mužská dvouhra 2
77. Fára J. Tenis - Mužská dvouhra 2
78. Cieslar P. Tenis - Mužská dvouhra 2
79. HuraLiga eSport - FIFA 2
80. Langer M. Tenis - Mužská dvouhra 2
81. Páral M. Šipky - Jednotlivci - Muži 2
82. Romana a Martin Badminton - Smíšená čtyřhra 2
83. Lalouček J. Tenis - Mužská dvouhra 2
84. Kaiser T. Stolní tenis - Mužská dvouhra 2
85. Plácači Volejbal - Šestky - mixy 1
86. Zlaté rybky Volejbal - Šestky - mixy 1
87. Aero Odolena Voda Volejbal - Šestky - muži 1
88. Legén J. Stolní tenis - Mužská dvouhra 1
89. AERO B Volejbal - Šestky - muži 1
90. Ženská logika Volejbal - Šestky - ženy 1
91. Bílá nemoc Volejbal - Šestky - mixy 1
92. Dementi B Volejbal - Šestky - mixy 1
93. Galaktická Marika Volejbal - Šestky - mixy 1
94. Rebl T. Tenis - Mužská dvouhra 1
95. Mirek s Láďou Badminton - Čtyřhra mužů 1
96. Skohoutil M. Tenis - Mužská dvouhra 1
97. Cendelín P. Tenis - Mužská dvouhra 1
98. Winkler J. Badminton - Mužská dvouhra 1
99. Němec M. Tenis - Mužská dvouhra 1
100. Karla a fajn parták Badminton - Smíšená čtyřhra 1