Profil Sport a disciplína  
1. Hála M. Badminton - Mužská dvouhra 55
2. Hanuš M. Badminton - Mužská dvouhra 44
3. Krček B. Badminton - Mužská dvouhra 41
4. Zahradník R. Badminton - Mužská dvouhra 27
5. Hájek O. Badminton - Mužská dvouhra 19
6. Fousek M. Badminton - Mužská dvouhra 17
7. Švejda M. Badminton - Mužská dvouhra 16
8. Kašpar R. Badminton - Mužská dvouhra 16
9. Hykyš D. Badminton - Mužská dvouhra 15
10. Vojtěch P. Tenis - Mužská dvouhra 15
11. Hrabák V. Badminton - Mužská dvouhra 15
12. Novotný V. Badminton - Mužská dvouhra 15
13. Seidl V. Badminton - Mužská dvouhra 15
14. Lalouček J. Tenis - Mužská dvouhra 15
15. Franz J. Badminton - Mužská dvouhra 13
16. Hála M. Crossminton - Mužská dvouhra 13
17. Sýkora T. Badminton - Mužská dvouhra 13
18. Maux T. Badminton - Mužská dvouhra 13
19. NikOn Badminton - Smíšená čtyřhra 11
20. Schreiber R. Tenis - Mužská dvouhra 11
21. Krček B. Crossminton - Mužská dvouhra 11
22. Páral S. Badminton - Mužská dvouhra 11
23. Niedermayerová M., Niedermayerová A. Badminton - Čtyřhra žen 11
24. Hnilicová J. Badminton - Ženská dvouhra 10
25. Opata Z. Badminton - Mužská dvouhra 10
26. Zajíček R. Stolní tenis - Mužská dvouhra 10
27. Malý L. Tenis - Mužská dvouhra 10
28. Novák M. Badminton - Mužská dvouhra 9
29. Kostka T. Badminton - Mužská dvouhra 9
30. Jan Badminton - Mužská dvouhra 9
31. Krejčí O. Crossminton - Mužská dvouhra 9
32. Oliverius V. Badminton - Mužská dvouhra 9
33. Blondýny Plážový volejbal - Mix 8
34. Oplt S. Badminton - Mužská dvouhra 8
35. Bojko J. Badminton - Mužská dvouhra 8
36. Václavík J. Badminton - Mužská dvouhra 8
37. Sochůrek J. Badminton - Mužská dvouhra 8
38. Orosová S., Oros M. Badminton - Smíšená čtyřhra 8
39. Jančík T. Badminton - Mužská dvouhra 8
40. Prdelky Plážový volejbal - Mix 8
41. Zástavová N. Badminton - Ženská dvouhra 7
42. Pálek T. Badminton - Mužská dvouhra 7
43. Šimpach J. Badminton - Mužská dvouhra 7
44. Málek M. Badminton - Mužská dvouhra 7
45. Krejčí O. Badminton - Mužská dvouhra 7
46. Nýdrlová Štěpánka Badminton - Smíšená čtyřhra 7
47. Bůček s koblihou Badminton - Čtyřhra mužů 7
48. Juránek P. Badminton - Mužská dvouhra 7
49. Koblížek D. Badminton - Mužská dvouhra 7
50. Profesionálové Badminton - Čtyřhra mužů 7
51. Pat a mat Badminton - Čtyřhra mužů 7
52. Di D. Tenis - Mužská dvouhra 7
53. Bolina M. Badminton - Mužská dvouhra 7
54. Wasylkow Jakub Badminton - Mužská dvouhra 7
55. Mayer V. Badminton - Mužská dvouhra 7
56. Křížová K., Kříž P. Badminton - Smíšená čtyřhra 7
57. O Sára Badminton - Smíšená čtyřhra 7
58. Lenka a Tomáš Badminton - Smíšená čtyřhra 7
59. OndVoj Badminton - Čtyřhra mužů 7
60. Peřina J. Badminton - Mužská dvouhra 6
61. Bojko B., Bojko J. Badminton - Čtyřhra mužů 6
62. Kreč J. Badminton - Mužská dvouhra 6
63. Klokan L. Badminton - Mužská dvouhra 6
64. Vaněček Z. Badminton - Mužská dvouhra 6
65. Jindřiška Šemberová Badminton - Ženská dvouhra 6
66. Naumovič V. Badminton - Mužská dvouhra 6
67. Strnad P. Badminton - Mužská dvouhra 6
68. Týřl P. Badminton - Mužská dvouhra 6
69. Zdrha J. Badminton - Mužská dvouhra 6
70. Rejda L. Badminton - Mužská dvouhra 6
71. Sokol Nový Malín Fotbal - Mužský fotbal 6
72. Krček B. Tenis - Mužská dvouhra 6
73. Mikesch V. Stolní tenis - Mužská dvouhra 6
74. Nová Alena Šipky - Jednotlivci - Muži 6
75. Frédéric Badminton - Mužská dvouhra 6
76. Bojko B. Badminton - Mužská dvouhra 6
77. Holub J. Badminton - Mužská dvouhra 6
78. Santora M. Tenis - Mužská dvouhra 6
79. Novotný M. Badminton - Mužská dvouhra 6
80. Losers Fotbal - Mužský fotbal 6
81. Fabián M. Badminton - Mužská dvouhra 6
82. Zdraví muže 3. tisíciletí Fotbal - Mužský fotbal 6
83. Audy V. Badminton - Mužská dvouhra 6
84. Charvát J. Badminton - Mužská dvouhra 6
85. Zahradník R. Tenis - Mužská dvouhra 5
86. Bojkovi Badminton - Čtyřhra mužů 5
87. Vojta + Míša Badminton - Čtyřhra mužů 5
88. Páral M. Badminton - Mužská dvouhra 5
89. Smilová V. Badminton - Ženská dvouhra 5
90. SECOŇ K. Badminton - Mužská dvouhra 5
91. Bodláci Badminton - Čtyřhra mužů 5
92. Batman a Wonder-women Badminton - Smíšená čtyřhra 5
93. Maky/Ferby Plážový volejbal - Mix 5
94. Ryska K. Badminton - Ženská dvouhra 5
95. Hašek K. Badminton - Mužská dvouhra 5
96. Michal Komín Badminton - Čtyřhra mužů 5
97. Pešek D. Badminton - Mužská dvouhra 5
98. Belyaeva Victoria + Bocharov Anton Badminton - Smíšená čtyřhra 5
99. Dřevorupci Plážový volejbal - Mix 5
100. VOBA ŠAHAJ Plážový volejbal - Mix 5