Příspěvky

Badhopman, Badminton, Crossminton, HuráLiga OPEN, HuráLiga.cz, Pozvánka, SOTX Serie, Tenis, Trénink, Turnaj, Ústecká BadLiga, Video, Videonávody

HuráLiga OPEN

Výsledky badmintonového turnaje HuráLiga OPEN 27. 1. 2018

V sobotu 27. 1. 2018 jsme pořádali otevřený badmintonový turnaj v Ústí nad Labem, kterého se mohli účastnit jak amatérští hráči, tak hráči registrovaní u ČBaS.

Přihlásilo se 24 hráčů, kteří během 7 kol švýcarského systému odehráli celkem 83 zápasů.

První místo vybojoval Dominik Hykyš, který v průběhu celého turnaje předváděl dominantní výkon a ztratil pouhý jeden set.

Na druhé místo se prodral Václav Seidl, pro kterého to je již druhé umístění na stupních vítězů v roce 2018 (3. místo na SOTX Masters).

Díky lepším pomocným bodům proklouzl na třetí místo Tomáš Sýkora, který za sebou nechal další 9bodové soupeře Martina Hálu, Vojtu Oliveriuse a Míru Nováka.

Děkujeme všem za účast.

Pokud byste měli zájem uspořádat podobný turnaj, můžete využít našeho online turnajového systému.

Výsledky turnaje HuráLiga OPEN 4.11.2017

První místo vybojoval Míra Novák... Gratulujeme! Na druhém místě skončil Marek Hanuš a na třetím (pouze o pomocné body) Martin Hála.