Příspěvky

Badhopman, Badminton, Crossminton, HuráLiga OPEN, HuráLiga.cz, Pozvánka, SOTX Serie, Tenis, Trénink, Turnaj, Ústecká BadLiga, Video, Videonávody

HuráLiga.cz

Novinka na webu: Chatování mezi uživateli

Novinka na webu: Chatování mezi uživateli

Ode dneška si můžete posílat soukromé zprávy mezi uživateli. Chceš si domluvit termín zápasu nebo jen tak pokecat? Žádný problém... Využij ikonu chatu v záhlaví stránky nebo u každého tvého zápasu.

Novinka na webu: Vlastní menu

Novinka na webu: Vlastní menu

Připravili jsme novinku, která ti usnadní přístup ke všemu, co se tě týká.. Nyní máš na dosah všechny turnaje a ligy, kterých se právě účastníš, všechny své zápasy, vlastní profily..

Něco se chystá...

Něco se chystá...

Ahoj! Zatímco se regeneruješ na koupališti, my pracujeme na přípravě podzimních lig. A možná právě ve Tvém městě ? Systém prochází velkou úpravou uživatelského rozhraní a už teď se těšíme až ho vyzkoušíš! Sbírej síly, užívej léto a sleduj náš facebook, protože zde se o všem dozvíš jako první. #vtahnemetedohry

Uspořádat sportovní turnaj nebylo nikdy snazší

V našem online turnajovém systému to zvládneš za pár minut. Vytvoř turnaj, nastav propozice, nasdílej a soupiska se ti začne brzy plnit. :)

Ať už pořádáš turnaje pro kamarády, kolegy nebo velké turnaje pro desítky účastníků, všichni ocení podrobné statistiky, žebříčky a výsledky online ..

Pořádání turnajů

Pořádání turnajů

Chceš překvapit kamaráda a uspořádat pro něj turnaj? Obrať se na nás: info@huraliga.cz nebo 724 065 446.

V sobotu tuto možnost využili badmintonoví nadšenci a v Kladně použili náš on-line turnajový systém při organizaci narozeninového turnaje.

Výsledky badmintonového turnaje HuráLiga OPEN 27. 1. 2018

Výsledky badmintonového turnaje HuráLiga OPEN 27. 1. 2018

V sobotu 27. 1. 2018 jsme pořádali otevřený badmintonový turnaj v Ústí nad Labem, kterého se mohli účastnit jak amatérští hráči, tak hráči registrovaní u ČBaS.

Přihlásilo se 24 hráčů, kteří během 7 kol švýcarského systému odehráli celkem 83 zápasů.

První místo vybojoval Dominik Hykyš, který v průběhu celého turnaje předváděl dominantní výkon a ztratil pouhý jeden set.

Na druhé místo se prodral Václav Seidl, pro kterého to je již druhé umístění na stupních vítězů v roce 2018 (3. místo na SOTX Masters).

Díky lepším pomocným bodům proklouzl na třetí místo Tomáš Sýkora, který za sebou nechal další 9bodové soupeře Martina Hálu, Vojtu Oliveriuse a Míru Nováka.

Děkujeme všem za účast.

Pokud byste měli zájem uspořádat podobný turnaj, můžete využít našeho online turnajového systému.

 

Ligy a jejich dlouhodobé žebříčky

Ligy a jejich dlouhodobé žebříčky

Konečně máme rozděleny dlouhodobé soutěže (Ligy) a ostatní turnaje. Můžete se podívat na ukázku probíhající sezóny Úterní tréninkové ligy..

Novinky v kurzovém sázení

Novinky v kurzovém sázení

Přibyl žebříček sázkařů, osobní statistiky na stránce "Moje tikety" a u každé příležitosti se nyní zobrazuje datum a čas zápasu.

Novinka: Seznam soupeřů

Novinka: Seznam soupeřů

V žebříčku si nyní můžeš zobrazit u každého hráče jeho soupeře včetně výsledků. Odkaz najdeš ve sloupci "Buch" (sílá soupeřů).

Sázení na všechny zápasy

Sázení na všechny zápasy

Pro zpestření zápasů si můžete na každý z nich vsadit nebo si vytvořit tiket třeba z deseti zápasů najednou. V budoucnu přidáme podrobné statistiky a hlavně žebříček sázkařů. :) Dobře se bavte!

Nasazení pro los

Nasazení pro los

U dlouhodobých soutěží se nyní zobrazuje nová záložka "Nasazení pro los", která ti ukáže podle jakého pořadí se bude losovat příští kolo. Tento žebříček se neřadí podle počtu výher / vyhraných setů, ale úspěšnosti hráče (kolik vyhrál zápasů / setů z těch, které skutečně odehrál). Je to kvůli tomu, aby si hráči odložením zápasu nemohli v nasazení pro los "pomoci" k lehčímu soupeři.

Domlouvání nových soupeřů

Domlouvání nových soupeřů

Pokud si chceš jít zahrát mimo soutěž, vytvoř výzvu a počkej si na nového soupeře.

Posun ELO u každého zápasu a žebříčku

Posun ELO u každého zápasu a žebříčku

U každého odehraného zápasu nyní zobrazujeme, pohyb ELO bodů v horním indexu u jména hráče nebo týmu. Každý tedy ví, na kolik bodů si přišel nebo kolik ztratil. Stejně tak v žebříčku turnaje vidíte součet všech pohybů a můžete tak posoudit, jestli se na turnaji dařilo nebo to byl propadák.