HuráLiga na přání • HuráLiga.cz

HuráLiga na přání

Jsme největší amatérská liga v ČR!

A teď můžeme být i ve tvém městě nebo firmě.

Kdo jsme?

Od roku 2018 organizujeme amatérské sportovní ligy po celé ČR. Hraje s námi několik tisícovek hráčů. Projekt chceme rozšiřovat, a tak nabízíme možnost založit ligu i ve tvém městě nebo firmě, ve které pracuješ!

Pro koho je HuráLiga na přání určená?

Organizátor

Organizuješ turnaje nebo ligu? Je to pro tebe časově náročné a cítíš velkou zodpovědnost? My za tebe organizaci rádi převezmeme.

Sportovní nadšenec

Chybí ti mezi městy, kde HuráLiga působí, to tvoje? Není problém jej zařadit - stačí sehnat alespoň 10 hráčů, kteří by do ligy šli s tebou, a o start ligy se postaráme!

Firma

Pracuješ ve firmě, kde je plno sportovců? Podporuje tvoje firma zdraví svých zaměstnanců? Nabízíme založení firemní ligy - startovné za hráče pak může jako bonus platit zaměstnavatel. Takovou ligu dokážeme udělat ve firemních barvách!

Obec

Zástupcům obcí nabízíme založení vlastní ligy. Podpoříte tak zdraví svých občanů. Po každém zápase je navíc zvykem posedět a zápas zhodnotit - utuží se tak i komunita v obci.

Spuštění HuráLigy na přání

Pokud znáš alespoň 10 sportovců, kteří by do první sezóny vstoupili s tebou, ozvi se nám. O vše další se postaráme již my.

Mám zájem

Názory našich hráčů

Ondřej Mišák

Za mě je to přesně co jsem hledal, aby člověk měl možnost hrát každý týden proti jinému soupeři, je to skvělý adrenalin a rozhodně lepší formát, než klasický turnaj, kde člověk vypadne v prvním kole a maže domů ;-)

Michal Páral

Badminton hraju čtyři roky a baví mě to čím dál tím víc. Navíc nyní díky Hurálize mám možnost zahrát si s velkou spoustou spoluhráčů. Řada z nich mě dokáže lehce porazit, ale mám rád výzvy a věřím, že jednou je všechny porazím.

Daniela Pacovská

Hraji badminton od roku 2017, zúčastnila jsem se i pár turnajů. V roce 2018 jsem ale poprvé okusila badmintonovou HuráLigu, která mne nadchla. Věnuji se singlu i deblu. Díky HuráLize mám stále dostatek možností se zlepšovat a na kurtu jsem ještě šťastnější než kdy dřív.

Jana Lavičková

Badminton hraji asi 6 let. Díky badmintonove komunitě jsem se dostala i k Huralize, kde se organizují turnaje nebo ligy, kterých se ráda účastním. Diky tomu mám jistotu kvalitních protihráčů a já se tak v badmintonu stále zdokonaluji (teda doufám :). Poznám tak nové lidi a mám jistotu pravidelného "tréninku".

milan botor

Má to spád, každý týden nový spoluhráč, všichni komunikují. Postupně se k sobě dostávají hráči podobné herní úrovně. Co víc si můžu přát? Snad jen ať vám, organizátorům, vydrží chuť do tohoto skvělého projektu a nadále budete spojovat lidi, co mají společný zájem. Za mě velký respekt a palec dávám hodně nahoru.

Zdenek John

Jsem vděčný za každý zápas, který odehraju. Je to skvělá zábava. Bez ohledu na to, jak silný je soupeř. Takže velký dík organizátorům.

Kamil Krejčí

Hurá ligu jsem objevil náhodou díky Facebooku a hodně mě chytla. A co se mi na ní líbí? Baví mě hrát ping-pong a mám rád soutěživost. Ale pouze tam, kde je kolem soutěžení přátelská atmosféra. Tuto podmínku Hurá liga splňuje. Navíc hraji s různými hráči a každý týden mám jiného soupeře.

Jaroslav Ambrož

S kamarádkou hrajeme 1. sezónu Hurá Ligy v badmintonu a je to perfektní soutěž. Poznáváme další a další příjemné a nadšené lidi, kteří s námi chtějí hrát i mimo soutěž. Zdokonalujeme se a neskutečně moc nás to baví. Musím přiznat, že hrát Hurá ligu byl nápad moji kamarádky, ale vůbec nelituji a naopak už jsme si řekli, že se zúčastníme další

Lukáš Sýkora

Po počátečních nezdarech jsem se dostal na historicky nejnižší úroveň ELO ze všech tenistů v Hurálize. Neodradilo mě to, naopak mě to významně motivovalo. Díky tomu, že jsem se na kurt dostal 3x týdně s různými soupeři z Huráligy, moje výkonnost rostla a s tím samozřejmě rostlo i seběvědomí.

Dnes jsem v situaci, kdy mě přes chat oslovují i neznámí hráči s tím, že by si rádi zahráli přátelák. Jsem nadšený, že si mohu sledovat dlouhodobě své statistiky, ELO, porovnávat si vzájemné zápasy a hlavně hrát o body do tabulky. Věřím, že časem začnu vyhrávat i trofeje. 

Robert Pradlicka

Musím říct že je vše super, už se těším na další ligu! Musím vás pochválit - člověk pozná spoustu nových lidiček...

Proč chtít HuráLigu na přání?

  • Jsme největší amatérská liga v ČR
  • Máme bohaté zkušenosti s organizováním lig
  • Hrají s námi již tisíce spokojených sportovců

Jak to funguje?

  • Liga se skládá celkem z 8 kol. Každý týden v pondělí po 10:00 losujeme nové kolo.
  • Soupeři mají až 2 týdny na odehrání kola
  • Čas a místo zápasů si hráči určují sami po vzájemné domluvě
Mám zájem

Jak taková liga vypadá?

Mám zájem